Komentáře uživatele "Chary":
| Fotka | Zpráva | Datum |
|---|---|---|
| 210.030-3 | Karamolo, ano, žehličky jsou zhruba o dva až dva a půl metru kratší než "normální" elektriky typu 163 nebo 230. http://www.atlaslokomotiv.net/ | 18.09.11 - 16:36 |
| 210.030-3 | Admin> Mínus čtyři (stejně jako třeba plus šest) neznamená vůbec nic a hodnocení komentářů není hlavní nosnou činností zdejší galerie. Komentáře může hodnotit každý registrovaný uživatel zcela dle svého uvážení a není to soutěž v "taky si myslím přesně tohleto". Plusem by se měly označovat takové komentáře, z nichž si může autor nebo další diskutující odnést něco užitečného. Výrazně kladně hodnocené komentáře dostanou zelené záhlaví a každý čtenář má hned barevně odlišeno, že zde se nejspíš dozví něco, co stojí za to číst. Mínusem pak takové, z nichž naopak nic užitečného nekouká, laicky řečeno žvásty. Pokud je komentář výrazně omínusován, je zaroletován, není vidět jeho obsah a čtenářům je z toho jasné, že tohle není nutno rozbalovat, tam se nic zajímavého nedozví. Není nutné hodnotit každý komentář a i tak je zde jisté procento nepochopení, kvůli kterému není nutné dělat z mínus čtyři kovbojku! Pokud chce někdo psát komentáře, měl by tak činit pokud možno k věci, k obsahu nebo formě fotografie, v mezích slušnosti a v souladu s pravidly. Komentáře, které se de facto vůbec nezabývají fotkou ale třeba zrovna plusy a mínusy jsou prakticky v rozporu se všemi třemi danými pravidly a podléhají mazání. | 18.09.11 - 16:03 |
| RJ 166 | Hawkey, na ŽP se bavíme o vlacích nebo o ženskejch? Já nevím jak pro tebe, ale pokud srovnám dobrý oběd a ten tvůj komentář, je pro mne tvůj komentář jen výkřikem do tmy... http://cs.wikipedia.org/wiki/Logický_klam viz irelevantní závěr | 18.09.11 - 9:20 |
| 362.174-5 | Honzo, bavíme se o stejných vozech? Hliník má klimošku a ventilaci, někdy až moc účinnou, což je spíš otázka špatného nastavení a nedostatečně proškolené obsluhy. Prostě volume doprava a nazdar, já tam sedět nebudu, mne to nezajímá. Co si pamatuju, tak jsem se v hliníku zpotil jen jednou, a to bylo právě když tato klimatizace vypadla. V létě mám ve skleníku problém se nezpotit a když tento stojí na slunci, tak by se tam daly pěstovat tropické plodiny ;-) | 15.09.11 - 23:25 |
| 749.252-3 | ... nebo tam ty informace prostě nejsou. | 15.09.11 - 15:20 |
| Síť | Miškine, k tamtý fotce, já bych použil pojem intravilán, i když ten znám spíš z architektury a geodezie. Industriál mi skutečně spíš evokuje vysoké pece, potrubí, provozy. Prostě průmysl. Ale je taky dost dobře možný, že tomu vůbec nerozumim a třeba díl seriálu Ordinace, kde někomu trhaj zuby, je akční film. Co se týče abstrakce, pod tím si spíš představím něco takového http://cs.wikipedia.org/wiki/Soubor:Malevici06.jpg a ne fotku kříže nakřivo v protisvětle :-D To by se pak za industriál mělo (mohlo) považovat vše, kde jsou baráky a za abstrakci vše, co není "šotoporno". | 14.09.11 - 23:47 |
| 362.174-5 | Vy jste nikdy nejeli v pořádným parným létu v 810? Celý prostor pro cestující se "klimatizuje" asi deseti ventilačkama. Ideálně když se motor přehřívá a je chlazen okruhem topení ;-) | 14.09.11 - 21:02 |
| Síť | Ta diskuse pod Bobinou je promazaná, ale ta fotka byla zprvu chválena jako výborný industriál http://www.zelpage.cz/fotogalerie/elektricke-lokomotivy/121/121054.html Zde to stále je http://www.zelpage.cz/fotogalerie/zahranicni/db/db336.html A jestli ty dvě fotky jsou industriál, co by tohle nemohla bejt abstrakce. Prd na tom, že ty termíny, ač fotografický, znamenaj něco jinýho, hlavně že se napíše rádobychytrej koment %-) Pane řidiči, nesvítí vám levej reaktor. Anebo ještě líp, Felix Holzman, scénka Alibi: "... ale to nejsou žádný fakta, ale jen to, co se doopravdy stalo!" Ale dovolte i trochu k fotce: JTB, výbornej industriál! Takovej jako až abstraktní! Uplně zachycuje fundamentální diskrepanci, ta kognitivní síť pavouka na transcendentální síti drah je až bigotní! | 14.09.11 - 15:19 |
| 362.174-5 | A jak takový eso ovládá dveře? Nebyla to spíš přípřež ke skleníku s akvárkama? | 14.09.11 - 8:03 |
| 705.913-2 + 705.914-0 + 705.917-3 | Skutečně barevná ;-) http://en.wikipedia.org/wiki/Colour_photo | 13.09.11 - 14:00 |










