Komentáře uživatele "Chary":
| Fotka | Zpráva | Datum |
|---|---|---|
| 362 | A jakej komentář bys ode mne rád slyšel? Myslím, komentář ohledně čeho konkrétně? | 28.09.11 - 13:09 |
| Ztracen v mlze | Kolik takového obyčejného sněhu nafotíte v půlce září? | 28.09.11 - 0:35 |
| 150.222-8 | Vlade, my máme jak trnky, tak švestky, a dovedeme mezi nimi rozlišovat, protože byť podobné, jsou to plody dvou různých stromů/keřů. Vy ne? Taky říkáte broskvím meruňky, grepům pomeranče a kozám kamzíci? | 25.09.11 - 19:32 |
| 150.222-8 | Trnka obecná (slivoň trnitá) je jen jeden druh slivoně, stejně jako švestka domácí (slivoň švestka). Nejsem dendrolog, ale tohle na trnku nevypadá ;-) http://www.garten.cz/a/cz/2681-prunus-spinosa-trnka-obecna/ | 25.09.11 - 15:16 |
| 150.222-8 | Mimochodem, to, co jsi teď nalil, vypadá mnohem líp než to, co je na žp, včetně kontrastu a výpalů. Tvrdit, že co jsi teď nalil (=origo) vypadá líp než verze na žp, včetně výpalů, to je jako myšleno vážně? Já jen abych si stanovil laťku ohledně výpalů... | 25.09.11 - 0:43 |
| 754.027-1 | Jelikož tu ohledně kresby věcně padla jediná věc, podívejme se na ni. Neonym: Podívejte se na okna zadních vozů. Jsou slitá v jeden flek Mějme jedenáct velkých oken na vůz plus dvě malé. To je při úhlovém pohledu 26 přechodů rám-okno-rám-plech- S ohledem na velmi ostrý úhel lze prakticky pominou okno i plech a jsou vidět jen rámy. rám-rám-rám-rám... ty mají špinavou bílošedou barvu. Takže mám 26 svislých bílošedých čar, přičemž v tomto úhlu pohledu prakticky nelze jednoznačně rozpoznat hrany. A ty potřebuju dostat do 16 pixelů šířky, nebo u posledního vozu dokonce do 11 pixelů. Poradí mi někdo, jak to udělám, aby to vypadalo ostře? | 23.09.11 - 14:09 |
| 749.019-6 | Žeby? http://www.zelpage.cz/fotogalerie/motorove-lokomotivy/749/749559.html http://www.zelpage.cz/fotogalerie/motorove-lokomotivy/749/749323.html http://www.zelpage.cz/fotogalerie/motorove-lokomotivy/749/749419.html | 22.09.11 - 21:22 |
| Mrazivý úsvit | str: no ja nevim, ale na Jaromerskych mrazacich se celkem dobre vyjimaji sgrafiti :-P No já nevím, ale vážně? http://cs.wikipedia.org/wiki/Sgrafito http://www.google.cz/search?q=sgrafito&hl=cs&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&biw=1669&bih=1049 | 20.09.11 - 11:12 |
| Síť | Ale Sandiku, ano, tohle já vim, resp. tušim a nedovedu to tak sofistikovaně pojmenovat. Když jsi tak fundovaný, proč jsi tu vcelku triviální definici abstrakce v umění nenapsal hned do svého prvního komentáře 14.09.2011 (0:02), aby si to přečetl především Zippich? | 19.09.11 - 7:34 |
| RJ 166 | Pokud jsem na žp, upřednostňuji železnici. Proto jsem v danou chvíli tady. Pokud jsem ve společnosti žen, upřednostňuji ženy, proto jsem v danou chvíli s nimi. A když jdu do dobrý hospody s přáteli, nevím jak ty, ty máš radši ženy, já si v té hospodě radši dám dobrý pivo. Vše má svůj čas a své místo. A ty by ses měl naučit číst komentáře, jestli na vyjádření nadsázky potřebuješ vyloženě dvojtečku a závorku, tak já si dám radši dvanáctku. | 18.09.11 - 19:23 |










