..: Komentáře :..


Komentáře uživatele "Chary":

  1 ... 256 257 258 259 260 ... 567      Komentářů na stránku:   
FotkaZprávaDatum
362A jakej komentář bys ode mne rád slyšel? Myslím, komentář ohledně čeho konkrétně?28.09.11 - 13:09
Ztracen v mlzeKolik takového obyčejného sněhu nafotíte v půlce září?28.09.11 - 0:35
150.222-8Vlade, my máme jak trnky, tak švestky, a dovedeme mezi nimi rozlišovat, protože byť podobné, jsou to plody dvou různých stromů/keřů. Vy ne? Taky říkáte broskvím meruňky, grepům pomeranče a kozám kamzíci?25.09.11 - 19:32
150.222-8Trnka obecná (slivoň trnitá) je jen jeden druh slivoně, stejně jako švestka domácí (slivoň švestka). Nejsem dendrolog, ale tohle na trnku nevypadá ;-)

http://www.garten.cz/a/cz/2681-prunus-spinosa-trnka-obecna/
25.09.11 - 15:16
150.222-8Mimochodem, to, co jsi teď nalil, vypadá mnohem líp než to, co je na žp, včetně kontrastu a výpalů.

Tvrdit, že co jsi teď nalil (=origo) vypadá líp než verze na žp, včetně výpalů, to je jako myšleno vážně?
Já jen abych si stanovil laťku ohledně výpalů...
25.09.11 - 0:43
754.027-1Jelikož tu ohledně kresby věcně padla jediná věc, podívejme se na ni.

Neonym: Podívejte se na okna zadních vozů. Jsou slitá v jeden flek

Mějme jedenáct velkých oken na vůz plus dvě malé. To je při úhlovém pohledu 26 přechodů
rám-okno-rám-plech-
S ohledem na velmi ostrý úhel lze prakticky pominou okno i plech a jsou vidět jen rámy. rám-rám-rám-rám... ty mají špinavou bílošedou barvu. Takže mám 26 svislých bílošedých čar, přičemž v tomto úhlu pohledu prakticky nelze jednoznačně rozpoznat hrany. A ty potřebuju dostat do 16 pixelů šířky, nebo u posledního vozu dokonce do 11 pixelů.

Poradí mi někdo, jak to udělám, aby to vypadalo ostře?
23.09.11 - 14:09
749.019-6Žeby?
http://www.zelpage.cz/fotogalerie/motorove-lokomotivy/749/749559.html
http://www.zelpage.cz/fotogalerie/motorove-lokomotivy/749/749323.html
http://www.zelpage.cz/fotogalerie/motorove-lokomotivy/749/749419.html
22.09.11 - 21:22
Mrazivý úsvitstr: no ja nevim, ale na Jaromerskych mrazacich se celkem dobre vyjimaji sgrafiti :-P

No já nevím, ale vážně?

http://cs.wikipedia.org/wiki/Sgrafito
http://www.google.cz/search?q=sgrafito&hl=cs&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&biw=1669&bih=1049
20.09.11 - 11:12
SíťAle Sandiku, ano, tohle já vim, resp. tušim a nedovedu to tak sofistikovaně pojmenovat. Když jsi tak fundovaný, proč jsi tu vcelku triviální definici abstrakce v umění nenapsal hned do svého prvního komentáře 14.09.2011 (0:02), aby si to přečetl především Zippich?19.09.11 - 7:34
RJ 166Pokud jsem na žp, upřednostňuji železnici. Proto jsem v danou chvíli tady. Pokud jsem ve společnosti žen, upřednostňuji ženy, proto jsem v danou chvíli s nimi.

A když jdu do dobrý hospody s přáteli, nevím jak ty, ty máš radši ženy, já si v té hospodě radši dám dobrý pivo. Vše má svůj čas a své místo. A ty by ses měl naučit číst komentáře, jestli na vyjádření nadsázky potřebuješ vyloženě dvojtečku a závorku, tak já si dám radši dvanáctku.
18.09.11 - 19:23