Komentáře uživatele "Chary":
| Fotka | Zpráva | Datum |
|---|---|---|
| T 478.1004 | Have thine eyes open and thou shalt find the shepherds all around thee. Blessed be who taketh from the elders and behold, thou as well shalt find enlightenment ;-) | 26.10.11 - 22:46 |
| T 478.1004 | Jiří Hurte, na jedince ještě vážně nezorientovaného vynášíš zajímavé soudy, které pak vyvolají reakci lidí naopak velmi dobře zorientovaných ;-) Doporučil bych ti víc si projít galerii a sledovat cvrkot. Jestli je tvůj komentář arogantní? Není. Jen nereflektuje skutečnost. A najdi si jeden z mých oblibených citátů, Ezekiel 25:17 ;-) | 26.10.11 - 22:11 |
| T 478.1004 | Jiří Hurte, máš pro svou doměnku nějaký solidnější důkaz? Já ti pro začátek dám k posouzení tohle, nakolik je autor superhvězdou, a jestli tam jsou sloupy přes vlak a drát do soupravy. Nějak se nemohu zbavit dojmu, že plácáš blbosti, ale určitě mne rád přesvědčíš o opaku ;-) http://www.zelpage.cz/fotogalerie/motorove-lokomotivy/749/749895.html http://www.zelpage.cz/fotogalerie/motorove-lokomotivy/751/751656.html tady je dokonce lano v hraně čela http://www.zelpage.cz/fotogalerie/motorove-lokomotivy/749/749008.html tady zasahuje do střechy vozu Bohužel, dráty a lana na sloupech jsou vzácností, nemluvě o sloupech samotných, ale tady aspoň ty sloupy v soupravě: http://www.zelpage.cz/fotogalerie/motorove-lokomotivy/749/749625.html Žádný z linkovaných autorů není správcem nebo adminem, takže není VIP. A stejně jim to prošlo. Čím si to vysvětluješ? | 26.10.11 - 21:31 |
| 01.0509-8 | Ne. http://www.zelpage.cz/fotogalerie/big/db353.jpg | 26.10.11 - 13:24 |
| 451.054-1 + 451.008-7 | Petře Adámku, takový názor bych čekal řekněme od dvanáctiletého šotouše, který nezná pozadí věci a žije jen fotkama. O kvalitě čtyřicet let staré shnilé skříně a její bezpečnosti nám všem dost vypověděla nehoda v Čerčanech http://posazavskypacifik.wgz.cz/nehody Jestli chceš, aby se v případě dalších střetů dělaly takovýhle harmoniky nedejbože s lidma uvnitř, tak prosím. Ale já za sebe říkám, styď se ;-) | 26.10.11 - 9:31 |
| 162.038-4 | Přiznám se, že nevím, jak přesně je takový vozový CZE velký. Je obtížné to sehnat? A je nějak technicky možné se píchnout na 3KV= aniž by se u toho dotyčný naučil štěkat (wuaf)? Druhé nejspíš ano, první nevím. Vozy -ee a -z se zatím moc nešrotují, což? Ale typický černý odběratel proudu by při pohledu na CZE nejspíš řekl "tyvole, to je železa, šup s tim do sběérny". | 22.10.11 - 12:02 |
| Ge 4/4 III 643 RhB | Rambo, nezkoušel jsi ve zdejší galerii hledat tu lokomotivu podle čísla (názvu fotky), třeba tu je nějaká jiná fotka toho stroje a bude líp poznat, jak vypadá. Chytrému napověz ;-) | 21.10.11 - 15:28 |
| Světlo shůry | Budiž :-) Chápu že jsou lidi, kteří na podobnou fotku čekaj třeba měsíce i roky. A jsou lidi, kteří si toho elefanta vyfotí do brány. I když z tvoje portfolia jsem nenabyl dojmu, že ti jsou krajinovky s blechovlaky cizí. Nicméně, do hlav nevidíš. Ovšem pokud jde o to světlo, pak je to jasný. Nasvítit všechno na plný pecky, to je porno. Udělat hru stínů, to je akt. Každému dle jeho libosti ;-) | 19.10.11 - 22:56 |
| 150.226-9 | Johníku, a dámy prominou, ale to si děláš prdel, ne? Už jsem viděl ledasco, např. http://www.zelpage.cz/fotogalerie/motorove-lokomotivy/742/742408.html, ale přeci jen, bezinka je nálet a dnes tam již bude keř jak kráv. Nicméně takhle opižlat stromy? A ještě to nechat ve fotce? No to snad ani není možný! | 19.10.11 - 22:26 |
| Světlo shůry | Barbados a Zirecek: http://www.chary.wu.cz/svetlo-shury/111014-035rv.jpg Tohle je origo, co tě napadne, když tu fotku vyfotíš? | 19.10.11 - 21:42 |










