Komentáře uživatele "Chary":
| Fotka | Zpráva | Datum |
|---|---|---|
| U 57.001 + U 46.002 | Matouši Višni, P.S.: koukám, že toto zrcadlovkou foceno není, koukáme na stejný exif? Co je podle tebe Canon EOS Rebel XTi? | 08.11.11 - 22:21 |
| M 262.024 | Admin> Pavle Hromku, když dva dělají totéž, není to vždy totéž. Pokud se o žerty pokusí člověk bez zjevné žertolegrační historie, nebývá pochopen, naopak vyvolá nevolnou reakci. Takže pokud vaše komentaře nesrší humorem 24/7 anebo tento není doplněn příhodnými semigrafickými emotikony, zvažte, zda z pohledu neinformovaného čtenáře (ve smyslu informovanosti o žertovné povaze výroku) spíš nejde o "blbosti" ;-) Podobné pokusy tu byly k pozorování opakovaně s plusmínus stejným výsledkem. Ani to není tak dlouho. | 05.11.11 - 21:24 |
| M 262.024 | Admin> Jakube Gregore, lábuž. Byly tu případy, který to nechtěli pochopit, ale tys to pojmenoval trefně. Pavle Hromku, nic smazáno nebylo. Jen, jak přesně Jakub Gregor poznamenal, bylo demokraticky lidem v množství větším než nezbytném rozhodnuto, že dotyčný komentář je zbytečný strkat davům do obličeje. Kdo chce, může si ho kliknutím na šipku přečíst. Holý fakt, že byl tzv. zaroletován však napovídá, že s ohledem na fotku, její obsah, provedení a železniční reálie kolem nejspíš nebude moc o co stát. Není demkoracie paráda? :-) | 05.11.11 - 21:00 |
| 754.057-8 | Nejen podle této mapy http://mapy.sumavanet.cz/mapy/ leží Nýrsko těsně vně CHKO Šumava, Dešenicemi hranice prochází, jinými slovy část obce leží ofiko "na Šumavě". Což při obecném vnímání takových pojmů a rozlišování hranic oblastí podobného rozsahu lze s klidem považovat za "leží na Šumavě". Rozhodně spíš Nýrsko než Klatovy. Nejsem odborník ani na zeměměřičství ani na ochranu přírody, ale docela legrační mi přijde, že hranice vede prostředkem lesa v kopci na jih od Nýrska. Prostě vítr zavěje semínko o pár metrů vedle a šup, už strome nerosteš v chráněném uzemí. | 03.11.11 - 18:59 |
| Jednotka pro Saudskou Arábii | G-Boaci, na koho Jiří Franek reaguje? Na Martina Chovance. A na co se Martin Chovanec ptá a linkuje k tomu video? ;-) | 02.11.11 - 7:39 |
| 464.102 | Matouši, umím ;-) | 01.11.11 - 22:51 |
| 162.115-0 | Že už tady Petrovi plevelíme diskusi objektivama, zirecku, to má pentax tak dramaticky kvalitní a levný primy v ohniskách 40 a 31 ve srovnání s nějakým zoomem? U nikonu stojí za úvahu právě klasická 50/1,8 protože je relativně za pusinku, a pak stejně hmátneš po nějakým lepším zoomu, protože vláčet sebou kredenc plnou pevnejch hrnků typu 18, 24, 28, 35, 85, 105, 150 a 200 chce už trochu silnější náturu s dostatečně tlustou kreditní kartou. | 31.10.11 - 22:47 |
| 477.043 | Lukfi, jakej tendr u lokomotivy ř. 477.0 máš na mysli? | 30.10.11 - 9:52 |
| 475.111 + 475.179 | Dominiku Růžičko, máš zajímavou teorii, která má však jednu malou podstatnou závadu. Pokud budu umět perfektně poznávat lokomotivy a nebudu umět fotit, něco blbě vyfotím a dám do galerie, neuspěju. I když číslo bylo správně, z blbě vyfocené fotky prostě nelze jen tak udělat parádní. Nebo budu umět perfektně fotit a nebudu umět rozpoznat lokomotivy, něco parádně vyfotím a dám do galerie s blbým číslem. Číslo (místo, datum, poznámku) můžu kdykoliv opravit, ale základem je parádní fotka. Co je podle tebe lepší přístup, pokud se bavíme o galerii? Parádní fotky s chybou v popisu, kterou lze kdykoliv opravit, nebo mizerný fotky, byť s přesným číslem, který ovšem opravit nelze a půjdou do stoupy? Existuje spousta fotek s chybným popiskem, který lze snadno napravit, stejně jako existuje spousta autorů, kteří rozdíl mezi mašinama vůbec nepoznaj, ale uměj to parádně vyfotit. A to si představ, že jsou dokonce na světě i lidi, kteří fotí parní lokomotivy aniž by je uměli řídit! Jaká troufalost! No a pak jsou taky lidi, kteří uměj sice parádně poznat rozdíly mezi mašinama, ale když přijde na focení, tak jejich fotky se zde v galerii nějak neobjevujou. Musí umět muzikant už z dálky poznat rozdíl mezi tou a tou kytarou? Anebo spíš musí umět správně hrát? A hru na kytaru by měl učit ten, kdo umí hrát (a umí naučit, důležitý detail), nebo ten, kdo pozná rozdíl mezi kytarama? Co je u kytaristy větší problém, to že z dálky nepozná rozdíl mezi kytarama, nebo to, že neumí hrát? A jelikož se bavíme o galerii, já sám za sebe mám jasno, věřím že i spousta lidí zde bude mít jasno a ty mi možná rád dovysvětlíš, proč se všichni mýlíme. | 29.10.11 - 10:09 |
| 753.001-7 | Toušisko, aniž bych tu chtěl vést disputace, s ohledem na dosavadní mnohaletou praxi v pozorování reakcí zdejšího osazenstva si s tebou dovolím krutě nesouhlasit ;-) | 28.10.11 - 21:44 |










