Brno/Praha — Již za pár dní vyjedou opět narozeninové vlaky ŽelPage, letos se vydáme na jih Moravy, kde oslavíme již 9. narozeniny našeho portálu. Zájemce o svezení musíme bohužel zklamat – vlaky jsou již beznadějně vyprodané. Naopak potěšíme fotekchtivé fanoušky železnice, neboť jízdu doprovodíme fotosoutěží.
Podmínky fotosoutěže zůstávají stejné jako v předchozích soutěžích, po ukončení akce do 22. března budou moci fotografové vkládat soutěžní snímky do systému. Následujících 14 dní pak budou u moci naši čtenáři, kteří budou vybírat nejpovedenější snímek jakkoliv zachycující atmosféru akce, či samotnou jízdu vlakem. Z pětice nejúspěšnějších nakonec vylosujeme jednoho výherce, jehož odměnou bude tričko portálu ŽelPage.
Jízdní řád - sobota
Brno | 9:40 |
Vranovice | 10:15 |
Pohořelice | 10:29 - 10:50 |
Vranovice | 11:05 |
Šakvice | 11:15 |
Hustopeče u Brna | 11:26 - 11:40 |
Šakvice | 11:59 |
Zaječí | 12:06 |
Kobylí na Moravě | 12:30 |
Čejč | 12:42 |
Uhřice | 13:10 - 13:42 |
Čejč | 14:15 |
Hodonín | 14:40 - 15:00 |
Moravský Písek | 15:29 |
Bzenec | 15:33 |
Kyjov | 15:50 |
Slavkov | 16:32 |
Brno | 17:14 |
Jízdní řád - neděle
Brno hl.n. | 9:30 |
Střelice | 9:48 |
Silůvky | 9:55 |
Mor. Bránice | 10:01 |
Mor. Krumlov | 10:18 |
Hrušovany nad Jev | 10:44 - 11:17 |
Valtice | 11:48 |
Boří Les | 11:57 - 12:43 |
Břeclav | 12:50 |
Hodonín | 13:09 |
Čejč | 13:44 |
Uhřice | 14:07 - 15:30 |
Čejč | 16:02 |
Zaječí | 16:27 |
Brno | 16:57 |
Uvedený jízdní řád je pouze orientační. O skutečné jízdě vlaku se v případě potřeby informujte na čísle 774 592 002.
Doplněno: Fotky můžete vkládat formulářem ze stránky s informacemi o fotosoutěži.
Komentáře vyjadřují názory čtenářů.
Redakce nenese žádnou zodpovědnost za jejich obsah.
- dopisovatel nebo člen ŽP, - editor nebo admin ŽP
Před vložením komentáře je nutné se buď přihlásit, nebo zaregistrovat.