Praha hlavní nádraží
Odjezdová tabule Správy železnic on-line
Jízdní řád 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
Příj. | Odj. | Linka | Vlak | Z => Do | Nást./Kol. | Poznámky | |
0:02 | 9406 | Nymburk hl.n. (23:06) | 6 | nejede 24./25.XII., 31.XII./1.I.; 1.2.; ; | |||
0:05 | Sp 1932 | Praha-Vršovice (0:01) | 6 | F.A.Gerstner České Budějovice-Praha hl.n. nejede 24./25., 25./26.XII., 31.XII./1.I.; ; |
|||
0:04 | 0:08 | 9520 | Praha-Vršovice (0:00) | Všetaty (0:53) | 5 | nejede 25.XII., 1.I. | |
22:45 | 0:09 | R 441 | Cheb (18:14) | Košice (10:07) | 5 | Excelsior ; ; ; ; ; ; Cheb – Chomutov jízdní doklady platné pro trať Cheb - Stříbro - Praha platí v tomto vlaku bez doplatku rozdílu jízdného při jízdě přes Ústí nad Labem hl.n. |
|
0:11 | 0:11 | 9551 | Mladá Boleslav hl.n. (22:41) | Praha-Vršovice (0:17) | 6 | nejede v /, / a 24./25. – 26./27.XII., 31.XII./1.I., 1./2.I., 13./14.IV., 1./2., 8./9.V., 6./7.VII., 28./29.IX., 28./29.X., 17./18.XI. ; nejede v /, / a 24./25. – 26./27.XII., 31.XII./1.I., 1./2.I., 13./14.IV., 1./2., 8./9.V., 6 | |
0:11 | R 970 | Plzeň hl.n. (1:51) | 3 | jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.; 2.; ; ; ; | |||
0:13 | 9301 | Kolín (1:24) | nejede 25.XII., 1.I.; 1.2.; ; | ||||
0:14 | Sp 1831 | České Budějovice (2:50) | 5 | Jordán Praha hl.n.-Tábor nejede 25., 26.XII., 1.I.; Tábor-České Budějovice jede v a , nejede 25., 26.XII., 1.I.; ; |
|||
0:15 | 9977 | Praha-Velká Chuchle (0:01) | 3 | nejede 24./25.XII., 31.XII./1.I.; 1.2. v a , kromě 24.XII. vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
0:16 | 8800 | Beroun (1:07) | 3 | nejede 25.XII., 1.I.; 1.2. v a , kromě 25.XII., 1.I. vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
0:19 | 2501 | Benešov u Prahy (1:27) | 6 | nejede 25.XII., 1.I.; ; | |||
0:21 | 9401 | Poděbrady (1:27) | 6 | nejede 25.XII., 1.I.; 1.2.; ; | |||
0:25 | 9620 | Kralupy nad Vltavou (1:06) | 4 | nejede 25.XII., 1.I.; | |||
0:30 | 0:42 | EN 477 | Berlin-Wannsee (17:33) | Budapest-Keleti pu. (8:32) | 5 | Metropol Berlin-Wannsee-Dresden-Neustadt jede do 13.VI.; 2.; ; ; ; |
|
3:49 | 2503 | Benešov u Prahy (4:57) | ; jede v ; ; | ||||
4:08 | Ex 141 | Žilina (10:13) | 5 | Beskyd | |||
4:11 | R 750 | Františkovy Lázně (8:08) | 3 | ; ; ; ; ; ; Praha hl.n. – Plzeň hl.n.; Stříbro – Cheb jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
4:16 | 8802 | Beroun (5:07) | 3 | ; 1.2. v a vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
4:19 | 2505 | Benešov u Prahy (5:27) | ; ; | ||||
4:21 | 9403 | Nymburk hl.n. (5:18) | 4 | ; jede v ; 1.2. Praha hl.n. – Nymburk hl.n. vozy 1. a 2. třídy | |||
4:21 | 2201 | Kolín (5:54) | 6 | ; Praha hl.n.-Nymburk hl.n. jede v a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII., 2., 9.V.; 1.2. Praha hl.n. – Kolín vozy 1. a 2. třídy; Praha hl.n. – Kolín; Praha hl.n. – Kolín | |||
4:45 | 8801 | Beroun (3:52) | 3 | Beroun-Praha-Radotín jede v ; Praha-Radotín-Praha hl.n. nejede 25.XII., 1.I.; 1.2. Praha-Radotín – Praha hl.n. v a , kromě 25.XII., 1.I. vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
4:46 | 8804 | Beroun (5:37) | 3 | ; jede v ; ; | |||
4:41 | 4:47 | 9500 | Praha-Vršovice (4:37) | Mladá Boleslav hl.n. (6:14) | 5 | jede v ; jede v | |
4:49 | 2507 | Benešov u Prahy (5:57) | ; jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII., 2., 9.V.; ; | ||||
4:51 | 2203 | Kolín (6:28) | ; 1.2. Praha hl.n. – Kolín vozy 1. a 2. třídy; Praha hl.n. – Kolín; Praha hl.n. – Kolín | ||||
3:54 | 4:58 | R 440 | Košice (18:02) | Cheb (9:42) | 4 | Excelsior ; ; ; ; ; ; Chomutov – Klášterec nad Ohří jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku; Praha hl.n. – Ústí nad Labem hl.n. jízdní doklady platné pro trať Praha - Stříbro - Cheb platí v tomto vlaku bez doplatku rozdílu jízdného při jíz |
|
4:56 | 4:59 | 9101 | Praha-Vysočany (4:49) | Strančice (5:34) | 6 | jede v ; ; jede v ; ; | |
5:05 | 2500 | Benešov u Prahy (3:58) | 6 | ; ; | |||
5:07 | R 208 | Moskva Beloruskaja (23:44) | 4 | Vltava ; |
|||
5:08 | Ex 527 | Luhačovice (9:41) | 5 | Mojmír | |||
5:11 | R 350 | Nürnberg Hbf (10:09) | 3 | Karel Čapek ; ; ; Domažlice – Furth im Wald jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|||
4:58 | 5:11 | R 791 | Praha-Smíchov (4:51) | Letohrad (8:30) | 4 | nejede 25.XII., 1.I.; Praha hl.n.-Hradec Králové hl.n. nejede 25.XII., 1.I.; ; ; ; ; Chlumec nad Cidlinou – Žamberk jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
5:14 | R 631 | České Budějovice (7:56) | 5 | jede v ; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; ; ; ; | |||
5:11 | 5:14 | 9521 | Byšice (4:20) | Praha-Vršovice (5:18) | 6 | nejede 25.XII., 1.I. ; nejede 25.XII., 1.I. | |
5:15 | 8803 | Beroun (4:22) | 3 | 1.2. v a vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
5:16 | 8806 | Beroun (6:07) | 3 | ; 1.2. v a vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
5:19 | 2509 | Benešov u Prahy (6:36) | 6 | ; ; | |||
5:20 | 19000 | Dobříš (3:39) | 1A / 1 | nejede 25.XII., 1.I. | |||
5:23 | IC 501 | Ostrava hl.n. (8:32) | 5 | SC PENDOLINO jede v ; ; ; ; |
|||
5:28 | EC 345 | Beograd (20:31) | 4 | Avala ; ; Praha hl.n. – Beograd |
|||
5:26 | 5:29 | 9103 | Praha-Vysočany (5:19) | Strančice (6:04) | 6 | jede v ; ; jede v ; ; | |
5:31 | 9900 | Řevnice (6:00) | 3 | ; jede v ; ; | |||
5:35 | 9951 | Praha-Radotín (5:18) | 3 | jede v ; | |||
5:40 | R 865 | Brno hl.n. (9:11) | 6 | Petrov ; ; ; ; Letovice – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|||
5:41 | R 1242 | České Budějovice (8:45) | 3 | Praha hl.n.-Březnice jede v ; Březnice-České Budějovice nejede 25.XII., 1.I.; 2.; ; ; Písek – Protivín jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
5:35 | 5:43 | 2502 | Benešov u Prahy (4:28) | Praha-Vysočany (5:50) | 6 | jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII., 2., 9.V.; jede v ; ; ; | |
5:44 | 9001 | Čerčany (7:50) | 2 | nejede 25.XII., 1.I.; | |||
5:45 | 8805 | Beroun (4:52) | 3 | 1.2. v a vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
5:46 | 8808 | Beroun (6:37) | 3 | ; Řevnice-Beroun jede v ; 1.2. Praha hl.n. – Řevnice v a vozy 1. a 2. třídy; Praha hl.n. – Řevnice v a ; | |||
5:44 | 5:47 | 9502 | Praha-Vršovice (5:40) | Mladá Boleslav město (7:30) | 5 | ; Mladá Boleslav hl.n.-Mladá Boleslav město jede v | |
5:48 | R 673 | Brno hl.n. (9:34) | 5 | nejede 25.XII., 1.I.; ; ; ; ; Tišnov – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
5:49 | 2511 | Benešov u Prahy (6:57) | 6 | ; jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII., 2., 9.V.; ; | |||
5:54 | R 446 | Košice (20:05) | 4 | Vihorlat jede v / – / od 25./26.VI. do 6./7.IX. a 18./19., 19./20., 22./23., 23./24.XII., 3./4., 4./5.I., 9./10., 10./11., 13./14., 14./15., 29./30.IV., 30.IV./1.V., 9./10., 10./11.V., 27./28., 28./29.X., 31.X./1.XI., 1./2.XI.; ? Košice – Pardubice h |
|||
5:54 | R 860 | Pardubice hl.n. (4:34) | 4 | jede v a do 25.VI. a od 8.IX. a 8.V., 17.XI., nejede 19., 20., 23. – 27.XII., 5.I., 10. – 15., 30.IV., 11.V., 29.X., 2.XI., od 30.VI. do 3.IX. jede v – ; ; ; ; | |||
5:55 | 9953 | Praha-Radotín (5:38) | 3 | jede v ; 1.2.; ; ; | |||
5:57 | EC 15 | Wien Südbahnhof (10:02) | 5 | Smetana ; ; ; |
|||
5:53 | 5:59 | 9105 | Praha-Vysočany (5:46) | Strančice (6:34) | 6 | jede v ; ; jede v ; ; | |
6:01 | 9902 | Řevnice (6:30) | 3 | ; jede v ; ; | |||
6:05 | 2504 | Benešov u Prahy (4:54) | 6 | ; ; | |||
6:05 | 9955 | Praha-Radotín (5:48) | 3 | jede v ; ; | |||
6:09 | IC 583 | Bohumín (10:16) | 4 | Bohemia |
|||
6:11 | R 849 | Trutnov hl.n. (9:21) | 4 | Úpa Praha hl.n.-Hradec Králové hl.n. nejede 25.XII., 1.I.; Praha hl.n. – Trutnov hl.n.; Praha hl.n. – Trutnov hl.n.; Praha hl.n. – Trutnov hl.n.; Chlumec nad Cidlinou – Trutnov hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|||
6:11 | 6:11 | 9501 | Mladá Boleslav hl.n. (4:43) | Praha-Vršovice (6:18) | 6 | jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII. | |
6:11 | R 752 | Františkovy Lázně (10:08) | 3 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; ; ; ; ; Stříbro – Cheb jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
6:14 | 943 | 5 | Praha hl.n.-České Budějovice nejede 25.XII., 1.I.; České Budějovice-Nové Údolí jede 14.VI. – 12.IX.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; ? České Budějovice – Nové Údolí ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. tří | ||||
6:15 | 8807 | Beroun (5:22) | 3 | 1.2. v a vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
6:16 | 8810 | Beroun (7:17) | 3 | ; Řevnice-Beroun jede v a ; 1.2. Praha hl.n. – Řevnice v a ;Řevnice – Beroun vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
6:19 | 2513 | Benešov u Prahy (7:27) | 6 | ; ; | |||
6:20 | R 971 | Plzeň hl.n. (4:38) | 4 | jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.; 2.; ; ; ; | |||
6:22 | R 470 | Budapest-Keleti pu. (19:40) | 4 | Amicus Budapest-Keleti pu.-Břeclav jede 29./30.V. – 29./30.IX.; ? Břeclav – Přerov kromě 30.V. – 30.IX. ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. třídy; ; ; ; ; Budapest-Keleti pu. – Břeclav;Břeclav – Přerov 30.V. – 30.IX.;Přerov – Praha hl.n.; (° |
|||
6:26 | 9957 | Praha-Radotín (6:09) | 3 | jede v ; 1.2.; ; | |||
6:29 | EC 178 | Berlin Hbf (11:19) | 4 | Johannes Brahms Praha hl.n. – Berlin Hbf |
|||
6:26 | 6:29 | 9107 | Praha-Vysočany (6:19) | Strančice (7:05) | 6 | jede v ; ; jede v ; ; | |
6:31 | 8812 | Beroun (7:17) | 3 | ; jede v ; ; | |||
6:23 | 6:33 | 9100 | Strančice (5:48) | Praha-Vysočany (6:40) | 6 | jede v ; ; jede v ; ; | |
6:35 | 9901 | Řevnice (5:59) | 3 | jede v ; ; | |||
6:35 | 2506 | Benešov u Prahy (5:28) | 6 | jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII., 2., 9.V.; ; ; | |||
6:40 | R 705 | Luhačovice (11:41) | 4 | Galán ; ; ; ; |
|||
6:41 | R 630 | České Budějovice (4:01) | 7 | jede v ; ; ; ; | |||
6:45 | 8809 | Beroun (5:52) | 3 | 1.2. v a vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
6:38 | 6:45 | Sp 1841 | Turnov (4:41) | Praha-Vršovice (6:49) | 6 | Jizera jede v ; jede v |
|
6:46 | 8814 | Beroun (7:37) | 3 | ; Řevnice-Beroun jede v ; 1.2. Praha hl.n. – Řevnice v a vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
6:44 | 6:47 | 9522 | Praha-Vršovice (6:40) | Všetaty (7:36) | 5 | jede v ; jede v | |
6:47 | 6:47 | R 950 | Hradec Králové hl.n. (5:08) | Praha-Smíchov (6:58) | 4 | nejede 25.XII., 1.I.; ; nejede 25.XII., 1.I.; ; ; ; ; Hradec Králové hl.n. – Chlumec nad Cidlinou jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
6:49 | 2515 | Benešov u Prahy (7:57) | 6 | ; Strančice-Benešov u Prahy jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII., 2., 9.V.; ; | |||
6:50 | R 961 | Plzeň hl.n. (5:08) | nejede 25., 26.XII., 1.I.; ; ; ; | ||||
6:54 | R 200 | Kraków Główny (22:15) | 4 | Silesia ; ; ; ; Bohumín – Praha hl.n. |
|||
6:56 | 9959 | Praha-Radotín (6:39) | 3 | jede v ; 1.2.; ; | |||
6:54 | 6:57 | 9102 | Strančice (6:19) | Praha-Vysočany (7:04) | 6 | jede v ; ; jede v ; ; | |
6:56 | 6:59 | 9109 | Praha-Vysočany (6:49) | Strančice (7:34) | 6 | jede v ; ; jede v ; ; | |
7:01 | 9904 | Řevnice (7:31) | 3 | ; jede v ; ; | |||
7:04 | R 910 | Havlíčkův Brod (4:58) | 4 | nejede 25.XII., 1.I.; ; ; ; | |||
7:05 | 2508 | Benešov u Prahy (5:58) | 6 | ; ; | |||
7:05 | 9903 | Řevnice (6:29) | 3 | jede v ; ; | |||
7:09 | EN 424 | Košice (21:00) | 4 | Slovakia 2.; ; ; |
|||
7:09 | Ex 127 | Žilina (12:28) | 4 | Fatra ; ; ; ; |
|||
7:11 | 7:11 | 9503 | Turnov (4:41) | Praha-Vršovice (7:18) | 6 | Turnov-Mladá Boleslav hl.n. jede v a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.; Mladá Boleslav hl.n.-Všetaty jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.; Všetaty-Praha hl.n. nejede 25.XII. nejede 25.XII. | |
7:11 | R 251 | Wrocław Główny (13:40) | 4 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; Praha hl.n. – Wrocław Gł.; Praha hl.n. – Letohrad; Chlumec nad Cidlinou – Žamberk;Lichkov – Międzylesie jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
7:11 | R 960 | Železná Ruda-Alžbětín (11:15) | 3 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; ? Klatovy – Železná Ruda-Alžbětín ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. třídy; ; ; ; ; Plzeň hl.n. – Dobřany;Klatovy – Železná Ruda-Alžbětín jsou cestující odbav | |||
7:13 | Sp 1830 | Tábor (5:17) | 7 | Jordán jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII., 2., 9.V.; Veselí nad Lužnicí – Praha hl.n.; Veselí nad Lužnicí – Praha hl.n. |
|||
7:14 | EC 101 | Salzburg Hbf (13:47) | 7 | Jože Plečnik ; Praha hl.n. – České Budějovice; ; Praha hl.n. – České Budějovice; Praha hl.n. – České Budějovice |
|||
7:15 | 8811 | Beroun (6:22) | 3 | Beroun-Řevnice jede v ; 1.2. Řevnice – Praha hl.n. v a vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
7:16 | 8816 | Beroun (8:07) | 3 | ; 1.2. v a vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
7:19 | 2517 | Benešov u Prahy (8:27) | 6 | ; ; | |||
7:20 | R 1241 | Březnice (5:42) | jede v ; 2.; ; ; | ||||
7:22 | R 862 | Svitavy (4:56) | 4 | jede v ; | |||
7:18 | 7:25 | R 1138 | Praha-Vršovice (7:14) | Tanvald (10:04) | 4 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | |
7:26 | 9961 | Praha-Radotín (7:09) | 3 | jede v ; 1.2.; ; | |||
7:23 | 7:26 | Sp 1902 | Pardubice hl.n. (5:36) | Praha-Smíchov (7:33) | 4 | Labe jede v ; 1.2.; |
|
7:26 | 7:29 | 9111 | Praha-Vysočany (7:19) | Strančice (8:05) | 6 | jede v ; ; jede v ; ; | |
7:29 | R 606 | Cheb (11:42) | 4 | Ohře ; ; Praha hl.n. – Cheb; Praha hl.n. – Cheb; Praha hl.n. – Cheb; Praha hl.n. – Cheb; Praha odstavné nádraží-DKV – Ústí nad Labem hl.n. jízdní doklady platné pro trať Praha - Stříbro - Cheb platí v tomto vlaku bez doplatku rozdílu jíz |
|||
7:31 | 9950 | Praha-Radotín (7:47) | 3 | ; jede v ; ; | |||
7:23 | 7:33 | 9104 | Strančice (6:48) | Praha-Vysočany (7:40) | 6 | jede v ; ; jede v ; ; | |
7:35 | 2510 | Benešov u Prahy (6:28) | 6 | nejede 25.XII., 1.I.; ; ; | |||
7:35 | 9905 | Řevnice (6:59) | 3 | jede v ; ; | |||
7:35 | IC 518 | Bohumín (4:00) | 4 | Manažer jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.; |
|||
7:30 | 7:36 | R 605 | Chomutov (4:57) | Praha-Smíchov (7:43) | 4 | jede v ; ; jede v ; ; ; | |
7:40 | R 867 | Brno hl.n. (11:11) | 6 | Svitava vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; ; ; ; ; Letovice – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|||
7:41 | R 632 | České Budějovice (5:01) | 5 | nejede 25.XII., 1.I.; ; ; ; | |||
7:41 | R 1244 | České Budějovice (10:45) | 3 | ; 2.; ; ; Písek – Protivín jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
7:45 | 8813 | Beroun (6:52) | 3 | 1.2. v a vozy 1. a 2. třídy; v a ; | |||
7:38 | 7:45 | Sp 1843 | Všetaty (6:50) | Praha-Vršovice (7:49) | 6 | jede v | |
7:46 | 8818 | Beroun (8:37) | 3 | ; Řevnice-Beroun jede v ; 1.2. Praha hl.n. – Řevnice v a vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
7:47 | 7:47 | R 952 | Hradec Králové hl.n. (6:08) | Praha-Smíchov (7:58) | 4 | ; ; ; ; ; ; Hradec Králové hl.n. – Chlumec nad Cidlinou jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
7:44 | 7:47 | 9504 | Praha-Vršovice (7:40) | Mladá Boleslav hl.n. (9:21) | 5 | ||
7:49 | 2519 | Benešov u Prahy (8:57) | 6 | ; Strančice-Benešov u Prahy jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII., 2., 9.V.; ; | |||
7:50 | R 751 | Cheb (4:04) | 3 | nejede 25.XII., 1.I.; Cheb – Praha hl.n.; Cheb – Praha hl.n.; Cheb – Praha hl.n.; Plzeň hl.n. – Praha hl.n.; Cheb – Stříbro jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
7:54 | Ex 520 | Staré Město u Uherského Hradiště (4:14) | 4 | nejede 25., 26.XII., 1.I.; ; ; ; | |||
7:56 | 9963 | Praha-Radotín (7:39) | 3 | jede v ; 1.2.; ; ; | |||
7:56 | R 675 | Brno hl.n. (11:34) | 6 | ; ; ; ; ; Tišnov – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
7:54 | 7:57 | 9106 | Strančice (7:19) | Praha-Vysočany (8:04) | 6 | jede v ; ; jede v ; ; | |
7:56 | 7:59 | 9113 | Praha-Vysočany (7:49) | Strančice (8:34) | 6 | jede v ; ; jede v ; ; | |
8:01 | 9952 | Praha-Radotín (8:17) | 3 | ; jede v ; | |||
8:04 | R 912 | Jihlava (5:32) | 4 | nejede 25.XII., 1.I.; Jihlava – Praha hl.n.; Jihlava – Praha hl.n.; Jihlava – Praha hl.n.; Jihlava – Praha hl.n. | |||
8:05 | 2512 | Benešov u Prahy (6:58) | 6 | ; ; | |||
8:06 | 9907 | Řevnice (7:29) | 3 | jede v ; ; | |||
8:09 | Ex 143 | Žilina (14:13) | 4 | Odra ; ; ; |
|||
8:11 | R 754 | Františkovy Lázně (12:08) | 3 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; ; ; ; ; Stříbro – Cheb jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
8:11 | 8:11 | 9505 | Mladá Boleslav hl.n. (6:34) | Praha-Vršovice (8:18) | 6 | ||
8:01 | 8:11 | R 851 | Praha-Smíchov (7:54) | Trutnov hl.n. (11:20) | 4 | Sněžka ; ; ; ; Chlumec nad Cidlinou – Trutnov hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|
8:14 | R 633 | České Budějovice (10:56) | 5 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; ; ; ; | |||
8:15 | 8815 | Beroun (7:22) | 3 | Beroun-Řevnice jede v ; 1.2. Řevnice – Praha hl.n. v a vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
8:16 | 8820 | Beroun (9:07) | 3 | ; 1.2. v a vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
8:19 | 8259 | Tábor (10:39) | 5 | ; Benešov u Prahy-Tábor jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII., 2., 9.V.; Praha-Libeň – Praha hl.n.;Praha hl.n. – Benešov u Prahy v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., kromě 27.XII., 2., 9.V.;Benešov u Prahy – T | |||
8:20 | R 1243 | České Budějovice (5:08) | České Budějovice-Písek jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.; Písek-Praha hl.n. nejede 25.XII., 1.I.; 2.; ; ; Protivín – Písek jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | ||||
8:22 | R 864 | Brno hl.n. (4:44) | 4 | Petrov Brno hl.n.-Česká Třebová jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Letovice jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|||
8:26 | 9965 | Praha-Radotín (8:09) | 3 | jede v ; ; | |||
8:30 | R 442 | Humenné (19:59) | 4 | Šírava ; ; ; ; ; ; |
|||
8:31 | 9906 | Řevnice (9:00) | 3 | ; jede v ; ; | |||
8:31 | 9207 | Světlá nad Sázavou (12:41) | 4 | ; Praha hl.n.-Čerčany jede v od 25.IV. do 26.IX. a 1., 8.V., nejede 2., 9.V.; | |||
8:23 | 8:33 | 9108 | Strančice (7:48) | Praha-Vysočany (8:40) | 6 | jede v ; ; jede v ; ; | |
8:35 | 2514 | Benešov u Prahy (7:28) | 6 | Benešov u Prahy-Strančice jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII., 2., 9.V.; ; ; | |||
8:35 | IC 500 | Bohumín (5:17) | 4 | SC PENDOLINO nejede 25.XII., 1.I.; ; ; ; ; u tohoto vlaku nelze v pondělí a 14.IV.,7.VII.,29.IX.,18.XI., kromě 13.IV.,6.VII.,28.IX.,16.XI., uplatnit slevu Rail plus na cenu místenky |
|||
8:35 | 9909 | Řevnice (7:59) | 3 | jede v ; ; | |||
8:30 | 8:36 | R 609 | Chomutov (6:00) | Praha-Smíchov (8:43) | 4 | nejede 25.XII., 1.I.; ; nejede 25.XII., 1.I.; ; ; ; ; | |
8:18 | 8:38 | Sp 1659 | Lysá nad Labem (7:41) | Kácov (11:16) | 5 | Posázavský motoráček jede 22.VIII.; ; ; dopravce KŽC Doprava, s.r.o.; prodej jízdenek zajištěn ve vlaku dle tarifu dopravce. Podrobnosti o tarifu na www.kzc.cz |
|
8:40 | R 627 | Vsetín (13:14) | 5 | Emil Zátopek vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; ; ; ; |
|||
8:41 | R 634 | České Budějovice (6:01) | 7 | nejede 25.XII., 1.I.; ; ; ; | |||
8:41 | 25902 | Rudná u Prahy (9:25) | 3 | ; jede v a | |||
8:45 | 8817 | Beroun (7:52) | 3 | 1.2. v a vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
8:38 | 8:45 | R 1137 | Tanvald (5:49) | Praha-Vršovice (8:49) | 6 | ||
8:46 | 8822 | Beroun (9:37) | 3 | ; Řevnice-Beroun jede v a ; 1.2. Praha hl.n. – Řevnice v a ;Řevnice – Beroun vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
8:44 | 8:47 | 9524 | Praha-Vršovice (8:40) | Všetaty (9:39) | 5 | jede v a ; jede v a | |
8:43 | 8:49 | 9115 | Praha-Vysočany (8:36) | Strančice (9:24) | 6 | jede v ; ; ; | |
8:50 | R 963 | Klatovy (6:06) | 3 | Klatovy-Plzeň hl.n. nejede 25., 26.XII., 1.I.; Klatovy – Praha hl.n.; Klatovy – Praha hl.n.; Klatovy – Praha hl.n.; Klatovy – Praha hl.n.; Dobřany – Plzeň hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
8:39 | 8:51 | 1770 | Praha-Braník (8:17) | Zlonice (11:41) | 6 | jede 25.IV.; ; ; | |
8:51 | 25900 | Hostivice (9:25) | 3 | ; jede v | |||
8:54 | Ex 522 | Zlín střed (5:00) | 4 | nejede 25.XII., 1.I.; | |||
8:47 | 8:56 | R 790 | Letohrad (5:34) | Praha-Smíchov (9:03) | 4 | Letohrad-Týniště nad Orlicí nejede 25.XII., 1.I.; ; ; ; ; ; Žamberk – Chlumec nad Cidlinou jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
8:54 | 8:57 | 9110 | Strančice (8:19) | Praha-Vysočany (9:04) | 6 | jede v ; ; jede v ; ; | |
9:00 | 9967 | Praha-Radotín (8:43) | 3 | jede v ; | |||
9:04 | R 670 | Brno hl.n. (5:24) | 6 | Brno hl.n.-Havlíčkův Brod jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII.; Havlíčkův Brod-Praha hl.n. nejede 25.XII., 1.I.; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Praha | |||
9:05 | 2516 | Benešov u Prahy (7:58) | 6 | ; ; | |||
9:09 | Ex 529 | Luhačovice (13:41) | 4 | Velehrad | |||
9:11 | R 354 | München Hbf (15:15) | 3 | Franz Kafka ; Praha hl.n. – Plzeň hl.n.; Praha hl.n. – Plzeň hl.n.; Domažlice – Furth im Wald jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|||
9:05 | 9:11 | R 793 | Praha-Smíchov (8:58) | Letohrad (12:30) | 4 | ; ; ; ; Chlumec nad Cidlinou – Žamberk jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
9:09 | 9:14 | Sp 1651 | Lysá nad Labem (8:32) | Týnec nad Sázavou (11:05) | 6 | Posázavský motoráček jede 18., 25.VII., 1., 8., 15.VIII., 5., 12.IX.; ; ; dopravce KŽC Doprava, s.r.o.; prodej jízdenek zajištěn ve vlaku dle tarifu dopravce. Podrobnosti o tarifu na www.kzc.cz |
|
9:09 | 9:14 | Sp 1653 | Lysá nad Labem (8:32) | Kácov (13:27) | 6 | Posázavský motoráček jede 13., 20.VI., 11.VII.; ; ; dopravce KŽC Doprava, s.r.o.; prodej jízdenek zajištěn ve vlaku dle tarifu dopravce. Podrobnosti o tarifu na www.kzc.cz |
|
9:14 | R 635 | České Budějovice (11:56) | 5 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; ; ; ; | |||
9:15 | 8819 | Beroun (8:22) | 3 | Beroun-Řevnice jede v ; 1.2. Řevnice – Praha hl.n. v a vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
9:16 | 8824 | Beroun (10:07) | 3 | ; 1.2. v a vozy 1. a 2. třídy; v a ; | |||
9:18 | R 475 | Split (5:54) | 4 | Jadran jede 19./20.VI. – 4./5.IX.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; ? Bratislava hl. st. – Split ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. třídy; ; ; ; Praha hl.n. – Split; Praha hl.n. – Split; P |
|||
9:19 | 2521 | Benešov u Prahy (10:27) | 6 | ; ; | |||
9:22 | R 620 | Vsetín (4:50) | 6 | Matalík Vsetín-Olomouc hl.n. nejede 25.XII., 1.I.; Vsetín – Praha hl.n.; Vsetín – Praha hl.n.; Vsetín – Praha hl.n.; Vsetín – Praha hl.n. |
|||
9:23 | IC 503 | Ostrava hl.n. (12:32) | 5 | SC PENDOLINO ; ; ; ; |
|||
9:18 | 9:25 | R 1140 | Praha-Vršovice (9:14) | Tanvald (12:04) | 4 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | |
9:20 | 9:29 | R 608 | Praha-Smíchov (9:13) | Cheb (13:42) | 4 | ; ; ; ; Praha-Smíchov – Ústí nad Labem hl.n. jízdní doklady platné pro trať Praha - Stříbro - Cheb platí v tomto vlaku bez doplatku rozdílu jízdného při jízdě přes Ústí nad Labem hl.n.; Chomutov – Klášterec nad Ohří jsou cestující odbaveni j | |
9:35 | EC 18 | Bratislava hlavná stanica (5:39) | 4 | SC Slovenská strela ; ; ; |
|||
9:35 | 9:38 | 2518 | Benešov u Prahy (8:28) | Praha-Vysočany (9:45) | 6 | Benešov u Prahy-Strančice jede v , a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII., 2., 9.V.; jede v ; ; ; | |
9:40 | R 869 | Brno hl.n. (13:11) | 6 | Slavkov ; Praha hl.n. – Brno hl.n.; Praha hl.n. – Brno hl.n.; Praha hl.n. – Brno hl.n.; Letovice – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|||
9:41 | R 636 | České Budějovice (7:01) | 7 | ; ; ; | |||
9:41 | R 1246 | České Budějovice (12:45) | 3 | ; 2.; ; ; Písek – Protivín jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
9:45 | 8821 | Beroun (8:52) | 3 | 1.2. v a vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
9:46 | 8826 | Beroun (10:37) | 3 | ; Řevnice-Beroun jede v a ; 1.2. Praha hl.n. – Řevnice v a ;Řevnice – Beroun vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
9:44 | 9:47 | 9506 | Praha-Vršovice (9:40) | Mladá Boleslav hl.n. (11:21) | 5 | ||
9:43 | 9:49 | 9117 | Praha-Vysočany (9:36) | Strančice (10:24) | 6 | jede v ; ; ; | |
9:50 | R 753 | Cheb (6:04) | 3 | Cheb-Plzeň hl.n. nejede 25.XII., 1.I.; Cheb – Praha hl.n.; Cheb – Praha hl.n.; Cheb – Praha hl.n.; Plzeň hl.n. – Praha hl.n.; Cheb – Stříbro jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
9:47 | 9:51 | R 846 | Trutnov hl.n. (6:40) | Praha-Smíchov (9:58) | 4 | ; ; ; ; ; Trutnov hl.n. – Chlumec nad Cidlinou jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
9:54 | IC 530 | Třinec (Trzyniec) (5:01) | 4 | Hutník |
|||
9:56 | EN 457 | 4 | Phoenix ? Berlin Ostbahnhof – Praha hl.n. ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. třídy; ; ; ; Berlin Ostbahnhof – Praha hl.n.; Berlin Ostbahnhof – Praha hl.n.; Berlin Ostbahnhof – Praha hl.n. V úseku Berlin Ostbf - Praha hl.n. je ve vozech čí |
||||
9:56 | R 677 | Brno hl.n. (13:34) | 6 | Praha hl.n. – Brno hl.n.; Praha hl.n. – Brno hl.n.; Praha hl.n. – Brno hl.n.; Praha hl.n. – Brno hl.n.; Tišnov – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
10:04 | R 672 | Brno hl.n. (6:24) | 6 | Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Tišnov jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
10:05 | 2520 | Benešov u Prahy (8:58) | 6 | ; | |||
10:09 | EC 115 | Warszawa Wschodnia (18:57) | 4 | Praha ; |
|||
10:11 | R 756 | Františkovy Lázně (14:08) | 1 / 1 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; Praha hl.n. – Františkovy Lázně; Praha hl.n. – Františkovy Lázně; Praha hl.n. – Františkovy Lázně; Praha hl.n. – Františkovy Lázně; Stříbro – Cheb jsou cestujíc | |||
10:11 | 10:11 | 9507 | Mladá Boleslav město (8:25) | Praha-Vršovice (10:18) | 6 | Mladá Boleslav město-Mladá Boleslav hl.n. jede v | |
10:00 | 10:11 | R 853 | Praha-Smíchov (9:53) | Trutnov hl.n. (13:21) | 4 | Rozkoš ; ; ; ; Chlumec nad Cidlinou – Trutnov hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|
10:15 | 8823 | Beroun (9:22) | 3 | Beroun-Řevnice jede v a ; 1.2. Beroun – Řevnice;Řevnice – Praha hl.n. v a vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
10:16 | 8828 | Beroun (11:07) | 3 | ; 1.2. v a vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
10:19 | 2523 | Benešov u Prahy (11:27) | 6 | ; ; | |||
10:20 | R 1245 | České Budějovice (7:08) | 2.; ; ; Protivín – Písek jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | ||||
10:22 | R 866 | Brno hl.n. (6:44) | 4 | Svitava ; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Letovice jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|||
10:35 | IC 502 | Bohumín (7:17) | 4 | SC PENDOLINO ; ; ; ; u tohoto vlaku nelze v pondělí a 14.IV.,7.VII.,29.IX.,18.XI., kromě 13.IV.,6.VII.,28.IX.,16.XI., uplatnit slevu Rail plus na cenu místenky |
|||
10:30 | 10:36 | R 611 | Cheb (6:14) | Praha-Smíchov (10:43) | 4 | Karlex ; ; ; ; Cheb – Chomutov jízdní doklady platné pro trať Cheb - Stříbro - Praha platí v tomto vlaku bez doplatku rozdílu jízdného při jízdě přes Ústí nad Labem hl.n.; Klášterec nad Ohří – Chomutov jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|
10:35 | 10:38 | 9112 | Strančice (10:00) | Praha-Vysočany (10:45) | 6 | ; jede v ; ; | |
10:40 | R 707 | Luhačovice (15:47) | 6 | Hradišťan vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; Praha hl.n. – Luhačovice; Praha hl.n. – Luhačovice; Praha hl.n. – Luhačovice; Praha hl.n. – Luhačovice |
|||
10:41 | R 638 | České Budějovice (8:01) | 7 | ; ; ; | |||
10:45 | 8825 | Beroun (9:52) | 3 | 1.2. v a vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
10:38 | 10:45 | R 1139 | Tanvald (7:52) | Praha-Vršovice (10:49) | 6 | ||
10:46 | 9908 | Řevnice (11:20) | 3 | ; 1.2. v a vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
10:44 | 10:47 | 9526 | Praha-Vršovice (10:40) | Mělník (11:50) | 5 | jede v ; jede v | |
10:43 | 10:49 | 9119 | Praha-Vysočany (10:36) | Strančice (11:24) | 6 | jede v ; ; ; | |
10:50 | R 351 | Nürnberg Hbf (5:40) | 3 | Jan Hus Nürnberg Hbf – Praha hl.n.; Plzeň hl.n. – Praha hl.n.; Plzeň hl.n. – Praha hl.n.; Furth im Wald – Domažlice jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|||
10:47 | 10:51 | R 792 | Letohrad (7:37) | Praha-Smíchov (10:58) | 4 | ; ; ; ; ; Žamberk – Chlumec nad Cidlinou jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
10:52 | EN 459 | Frankfurt (Main) Süd (0:55) | 4 | Canopus ? Zürich Hbf – Praha hl.n. ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. třídy; ; ; Zürich Hbf – Praha hl.n.; Zürich Hbf – Praha hl.n.; Fulda – Praha hl.n. V úseku Fulda - Praha hl.n. je ve vozech čís. 251-253 povolena přeprava bez povinné reze |
|||
10:54 | Ex 524 | Veselí nad Moravou (6:36) | 6 | ||||
10:57 | EC 17 | Wien Südbahnhof (15:02) | 5 | Antonín Dvořák ; ; ; |
|||
11:05 | 25901 | Rudná u Prahy (9:35) | 3 | Rudná u Prahy-Hostivice jede v a | |||
11:05 | 2522 | Benešov u Prahy (9:58) | 6 | ; | |||
11:09 | EC 121 | Košice (19:21) | 4 | Košičan ; ; ; ; |
|||
11:11 | R 962 | Železná Ruda-Alžbětín (15:15) | 1 / 1 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; ? Klatovy – Železná Ruda-Alžbětín ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. třídy; Praha hl.n. – Železná Ruda-Alžbětín; Praha hl.n. – Železná Ruda-Alžbětín; Praha hl. | |||
11:00 | 11:11 | R 795 | Praha-Smíchov (10:53) | Letohrad (14:30) | 4 | ; ; ; ; Chlumec nad Cidlinou – Žamberk jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
11:14 | R 637 | České Budějovice (13:56) | 5 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; ; ; ; | |||
11:15 | 8827 | Beroun (10:22) | 3 | Beroun-Řevnice jede v a ; 1.2. Beroun – Řevnice;Řevnice – Praha hl.n. v a vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
11:16 | 8830 | Beroun (12:07) | 3 | ; 1.2. v a vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
11:19 | 2525 | Benešov u Prahy (12:27) | 6 | ; ; | |||
11:22 | R 622 | Horní Lideč (6:27) | 6 | Bečva Horní Lideč – Praha hl.n.; Horní Lideč – Praha hl.n.; Horní Lideč – Praha hl.n.; Horní Lideč – Praha hl.n. |
|||
11:23 | IC 517 | Bohumín (14:57) | 5 | Leoš Janáček ; |
|||
11:18 | 11:25 | R 1142 | Praha-Vršovice (11:14) | Tanvald (14:04) | 4 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | |
11:20 | 11:29 | R 610 | Praha-Smíchov (11:13) | Cheb (15:42) | 4 | Karlex ; ; ; Chomutov – Klášterec nad Ohří jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku; Praha-Smíchov – Ústí nad Labem hl.n. jízdní doklady platné pro trať Praha - Stříbro - Cheb platí v tomto vlaku bez doplatku rozdílu jízdného při jízdě přes Ústí |
|
11:35 | 11:38 | 9114 | Strančice (11:00) | Praha-Vysočany (11:45) | 6 | ; jede v ; ; | |
11:40 | R 871 | Brno hl.n. (15:11) | 6 | Punkva ; Praha hl.n. – Brno hl.n.; Praha hl.n. – Brno hl.n.; Praha hl.n. – Brno hl.n.; Letovice – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|||
11:41 | R 206 | Salzburg Hbf (4:41) | 5 | Matthias Braun ; ; ; České Budějovice – Praha hl.n.; ; České Budějovice – Praha hl.n.; České Budějovice – Praha hl.n. |
|||
11:41 | R 1248 | České Budějovice (14:45) | 3 | ; 2.; ; ; Písek – Protivín jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
11:45 | 8829 | Beroun (10:52) | 3 | 1.2. v a vozy 1. a 2. třídy; v a ; | |||
11:46 | 9910 | Řevnice (12:20) | 3 | ; 1.2. v a vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
11:44 | 11:47 | 9508 | Praha-Vršovice (11:40) | Mladá Boleslav hl.n. (13:21) | 5 | ||
11:43 | 11:49 | 9121 | Praha-Vysočany (11:36) | Strančice (12:24) | 6 | jede v ; ; ; | |
11:50 | R 755 | Cheb (8:04) | 3 | Cheb – Praha hl.n.; Cheb – Praha hl.n.; Cheb – Praha hl.n.; Cheb – Praha hl.n.; Cheb – Stříbro jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
11:51 | 25904 | Hostivice (12:25) | 3 | ||||
11:54 | EC 146 | Žilina (5:42) | 4 | Jan Perner ; ; ; |
|||
11:56 | R 679 | Brno hl.n. (15:34) | 6 | Praha hl.n. – Brno hl.n.; Praha hl.n. – Brno hl.n.; Praha hl.n. – Brno hl.n.; Praha hl.n. – Brno hl.n.; Tišnov – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
11:47 | 11:56 | R 848 | Trutnov hl.n. (8:41) | Praha-Smíchov (12:03) | 4 | Úpa ; ; ; ; ; Trutnov hl.n. – Chlumec nad Cidlinou jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|
12:04 | R 674 | Brno hl.n. (8:24) | 5 | Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Tišnov jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
12:05 | 2524 | Benešov u Prahy (10:58) | 6 | ; | |||
12:09 | EC 147 | Žilina (18:13) | 4 | Jan Perner ; ; ; |
|||
12:11 | 12:11 | 9509 | Všetaty (11:21) | Praha-Vršovice (12:18) | 6 | ||
12:00 | 12:11 | R 855 | Praha-Smíchov (11:53) | Trutnov hl.n. (15:20) | 4 | Cidlina ; ; ; ; Chlumec nad Cidlinou – Trutnov hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|
12:11 | R 758 | Františkovy Lázně (16:08) | 1 / 1 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; Praha hl.n. – Františkovy Lázně; Praha hl.n. – Františkovy Lázně; Praha hl.n. – Františkovy Lázně; Praha hl.n. – Františkovy Lázně; Stříbro – Cheb jsou cestujíc | |||
12:14 | R 639 | České Budějovice (14:56) | 5 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; ; ; ; | |||
12:15 | 9911 | Řevnice (11:39) | 3 | 1.2. v a vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
12:16 | 8832 | Beroun (13:07) | 3 | ; 1.2. v a vozy 1. a 2. třídy; v a ; | |||
12:19 | 2527 | Benešov u Prahy (13:27) | 6 | ; ; | |||
12:20 | R 1247 | České Budějovice (9:08) | 2.; ; ; Protivín – Písek jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | ||||
12:22 | R 868 | Brno hl.n. (8:44) | 4 | Slavkov ; ; ; ; Brno hl.n. – Letovice jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|||
12:35 | IC 504 | Ostrava hl.n. (9:27) | 4 | SC PENDOLINO jede v ; ; ; ; |
|||
12:30 | 12:36 | R 613 | Cheb (8:14) | Praha-Smíchov (12:43) | 4 | Bílina ; ; ; ; ; Cheb – Chomutov jízdní doklady platné pro trať Cheb - Stříbro - Praha platí v tomto vlaku bez doplatku rozdílu jízdného při jízdě přes Ústí nad Labem hl.n. |
|
12:35 | 12:38 | 9116 | Strančice (12:00) | Praha-Vysočany (12:45) | 6 | ; jede v ; ; | |
12:38 | 12:38 | R 1141 | Turnov (10:44) | Praha-Vršovice (12:49) | 6 | ||
12:40 | R 629 | Horní Lideč (17:33) | 6 | Portáš vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; Praha hl.n. – Horní Lideč; Praha hl.n. – Horní Lideč; Praha hl.n. – Horní Lideč; Praha hl.n. – Horní Lideč |
|||
12:41 | R 640 | České Budějovice (10:01) | 7 | ; ; ; | |||
12:45 | 8831 | Beroun (11:52) | 3 | 1.2. v a vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
12:46 | 8834 | Beroun (13:40) | 3 | ; 1.2. v a vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
12:44 | 12:47 | 9528 | Praha-Vršovice (12:40) | Byšice (13:44) | 5 | jede v ; jede v | |
12:43 | 12:49 | 2529 | Praha-Vysočany (12:36) | Benešov u Prahy (13:57) | 6 | jede v ; ; Strančice-Benešov u Prahy jede v ; ; | |
12:50 | R 965 | Železná Ruda-Alžbětín (8:42) | 3 | ? Železná Ruda-Alžbětín – Klatovy ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. třídy; Železná Ruda-Alžbětín – Praha hl.n.; Železná Ruda-Alžbětín – Praha hl.n.; Železná Ruda-Alžbětín – Praha hl.n.; Železná Ruda-Alžbětín – Praha hl.n.; Železná | |||
12:47 | 12:51 | R 250 | Wrocław Główny (6:25) | Praha-Smíchov (12:58) | 4 | Wrocław Gł.-Letohrad nejede 25.XII., 1.I.; ; Lichkov – Praha-Smíchov; Międzylesie – Lichkov;Žamberk – Chlumec nad Cidlinou jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
12:54 | EC 128 | Žilina (7:40) | 6 | Hradčany Žilina – Praha hl.n.; Žilina – Praha hl.n.; Žilina – Praha hl.n. |
|||
13:01 | 9954 | Praha-Radotín (13:17) | 3 | ; jede v ; ; | |||
13:05 | 2526 | Benešov u Prahy (11:58) | 6 | ; | |||
13:09 | Ex 525 | Luhačovice (17:41) | 6 | ||||
13:00 | 13:11 | R 797 | Praha-Smíchov (12:53) | Letohrad (16:30) | 4 | ; ; ; ; Chlumec nad Cidlinou – Žamberk jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
13:11 | R 352 | Nürnberg Hbf (18:09) | 1 / 1 | Jan Hus Praha hl.n. – Nürnberg Hbf; Praha hl.n. – Plzeň hl.n.; Praha hl.n. – Plzeň hl.n.; Domažlice – Furth im Wald jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|||
13:14 | R 641 | České Budějovice (15:56) | 5 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; ; ; ; | |||
13:11 | 13:14 | 9529 | Mělník (12:10) | Praha-Vršovice (13:18) | 6 | jede v ; jede v | |
13:15 | 9913 | Řevnice (12:39) | 3 | 1.2. v a vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
13:16 | 8836 | Beroun (14:07) | 3 | ; 1.2. v a vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
13:19 | 2531 | Benešov u Prahy (14:27) | 6 | ; ; | |||
13:22 | R 702 | Luhačovice (8:12) | 6 | Luhačovice – Praha hl.n.; Luhačovice – Praha hl.n. | |||
13:23 | IC 505 | Ostrava hl.n. (16:32) | 5 | SC PENDOLINO ; ; ; ; ; u tohoto vlaku nelze v pátek a 23.,30.XII.,30.IV.,7.V., kromě 26.XII.,2.I.,1.,8.V., uplatnit slevu Rail plus na cenu místenky |
|||
13:18 | 13:25 | R 1144 | Praha-Vršovice (13:14) | Tanvald (16:04) | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | ||
13:20 | 13:29 | R 612 | Praha-Smíchov (13:13) | Cheb (17:42) | 4 | Bílina ; ; ; ; Praha-Smíchov – Ústí nad Labem hl.n. jízdní doklady platné pro trať Praha - Stříbro - Cheb platí v tomto vlaku bez doplatku rozdílu jízdného při jízdě přes Ústí nad Labem hl.n. |
|
13:31 | 9956 | Praha-Radotín (13:47) | 3 | ; jede v ; ; | |||
13:35 | 13:38 | 9118 | Strančice (13:00) | Praha-Vysočany (13:45) | 6 | ; jede v ; ; | |
13:38 | R 1541 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (17:49) | 5 | Olše ; jede v a 23., 30.XII., 30.IV., 7.V., nejede 26.XII., 2.I., 1., 8.V.; Praha hl.n. – Český Těšín; Praha hl.n. – Český Těšín; Praha hl.n. – Český Těšín |
|||
13:40 | R 873 | Brno hl.n. (17:11) | 6 | Špilberk ; ; ; ; Letovice – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|||
13:41 | R 1250 | České Budějovice (16:45) | 3 | ; 2.; ; ; Písek – Protivín jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
13:45 | 8833 | Beroun (12:52) | 3 | 1.2. v a vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
13:46 | 8838 | Beroun (14:37) | 3 | ; 1.2. v a vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
13:44 | 13:47 | 9510 | Praha-Vršovice (13:40) | Mladá Boleslav hl.n. (15:21) | 5 | ||
13:43 | 13:49 | 2533 | Praha-Vysočany (13:36) | Benešov u Prahy (14:57) | 6 | jede v ; ; ; | |
13:50 | R 757 | Františkovy Lázně (9:53) | 3 | Františkovy Lázně – Praha hl.n.; Františkovy Lázně – Praha hl.n.; Františkovy Lázně – Praha hl.n.; Františkovy Lázně – Praha hl.n.; Cheb – Stříbro jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
13:47 | 13:51 | R 850 | Trutnov hl.n. (10:41) | Praha-Smíchov (13:58) | 4 | Sněžka ; Hradec Králové hl.n. – Praha-Smíchov; ; ; ; Trutnov hl.n. – Chlumec nad Cidlinou jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|
13:54 | EC 118 | Kraków Główny (6:53) | 4 | Comenius ; |
|||
13:56 | R 681 | Brno hl.n. (17:34) | 6 | Praha hl.n. – Brno hl.n.; Praha hl.n. – Brno hl.n.; Praha hl.n. – Brno hl.n.; Praha hl.n. – Brno hl.n.; Tišnov – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
14:01 | 9958 | Praha-Radotín (14:17) | 3 | ; jede v ; ; | |||
14:04 | R 676 | Brno hl.n. (10:24) | 6 | Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Tišnov jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
14:05 | 2528 | Benešov u Prahy (12:51) | 6 | ; | |||
14:05 | 9969 | Praha-Radotín (13:50) | 3 | jede v ; ; | |||
14:09 | EC 119 | Kraków Główny (21:46) | 4 | Comenius ; |
|||
14:10 | 25903 | Hostivice (13:31) | 3 | ||||
14:00 | 14:11 | R 857 | Praha-Smíchov (13:53) | Trutnov hl.n. (17:20) | 4 | Metuje ; ; ; Chlumec nad Cidlinou – Trutnov hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|
14:11 | R 760 | Františkovy Lázně (18:08) | 1 / 1 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; Praha hl.n. – Františkovy Lázně; Praha hl.n. – Františkovy Lázně; Praha hl.n. – Františkovy Lázně; Praha hl.n. – Plzeň hl.n.; Stříbro – Cheb jsou cestující odba | |||
14:11 | 14:11 | 9511 | Mladá Boleslav město (12:24) | Praha-Vršovice (14:18) | 6 | ||
14:14 | R 643 | České Budějovice (16:56) | 5 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; ; ; ; | |||
14:15 | 8835 | Beroun (13:22) | 3 | 1.2. v a vozy 1. a 2. třídy; v a ; | |||
14:16 | 8840 | Beroun (15:07) | 3 | ; 1.2. v a vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
14:19 | 2535 | Benešov u Prahy (15:27) | 6 | ; ; | |||
14:20 | R 1249 | České Budějovice (11:08) | 2.; ; ; Protivín – Písek jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | ||||
14:22 | R 870 | Brno hl.n. (10:44) | 4 | Punkva ; ; ; ; Brno hl.n. – Letovice jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|||
14:26 | 14:29 | 9123 | Praha-Vysočany (14:19) | Strančice (15:04) | 6 | jede v ; ; jede v ; ; | |
14:31 | 9960 | Praha-Radotín (14:47) | 3 | ; jede v ; | |||
14:35 | 9971 | Praha-Radotín (14:20) | 3 | jede v ; ; | |||
14:30 | 14:36 | R 615 | Cheb (10:14) | Praha-Smíchov (14:43) | 4 | Salubia ; ; ; ; Cheb – Chomutov jízdní doklady platné pro trať Cheb - Stříbro - Praha platí v tomto vlaku bez doplatku rozdílu jízdného při jízdě přes Ústí nad Labem hl.n. |
|
14:38 | 14:38 | R 1143 | Tanvald (11:45) | Praha-Vršovice (14:49) | 6 | ||
14:40 | R 703 | Veselí nad Moravou (19:23) | 6 | Praha hl.n. – Veselí nad Moravou; Praha hl.n. – Veselí nad Moravou | |||
14:41 | R 642 | České Budějovice (12:01) | 7 | ; ; ; | |||
14:35 | 14:42 | 9120 | Strančice (14:00) | Praha-Vysočany (14:49) | 6 | ; jede v ; ; | |
14:45 | 8837 | Beroun (13:52) | 3 | 1.2. v a vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
14:46 | 8842 | Beroun (15:40) | 3 | ; 1.2. v a vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
14:44 | 14:47 | 9530 | Praha-Vršovice (14:40) | Mělník (15:50) | 5 | jede v ; jede v | |
14:49 | 2537 | Benešov u Prahy (15:57) | 6 | ; ; | |||
14:50 | R 355 | München Hbf (8:44) | 3 | Albert Einstein ; Plzeň hl.n. – Praha hl.n.; Plzeň hl.n. – Praha hl.n.; Plzeň hl.n. – Praha hl.n.; Furth im Wald – Domažlice jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|||
14:51 | 25906 | Hostivice (15:25) | 3 | ||||
14:54 | Ex 526 | Luhačovice (10:14) | 6 | Mojmír | |||
14:47 | 14:56 | R 794 | Letohrad (11:37) | Praha-Smíchov (15:03) | 4 | ; ; ; ; ; Žamberk – Chlumec nad Cidlinou jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
14:52 | 14:59 | 9125 | Praha-Vysočany (14:45) | Strančice (15:34) | 6 | jede v ; ; jede v ; ; | |
15:01 | EC 14 | Wien Südbahnhof (10:58) | 4 | Smetana ; ; ; |
|||
15:01 | 9912 | Řevnice (15:30) | 3 | ; jede v ; ; | |||
15:05 | 2530 | Benešov u Prahy (13:58) | 6 | ; ; | |||
15:05 | 9973 | Praha-Radotín (14:50) | 3 | jede v ; ; | |||
15:09 | EC 129 | Žilina (20:28) | 4 | Hradčany Praha hl.n. – Žilina; Praha hl.n. – Žilina; Praha hl.n. – Žilina |
|||
15:11 | R 964 | Klatovy (17:52) | 1 / 1 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; Praha hl.n. – Klatovy; Praha hl.n. – Klatovy; Praha hl.n. – Klatovy; Praha hl.n. – Klatovy; Plzeň hl.n. – Dobřany jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
15:00 | 15:11 | R 253 | Praha-Smíchov (14:53) | Wrocław Główny (21:40) | 4 | Letohrad-Wrocław Gł. nejede 24., 31.XII.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; Praha-Smíchov – Hradec Králové hl.n.; ; Praha-Smíchov – Lichkov; Chlumec nad Cidlinou – Žamberk;Lichkov – Międzylesie jsou | |
15:11 | 15:14 | 9513 | Mladá Boleslav hl.n. (13:39) | Praha-Vršovice (15:18) | 6 | jede v | |
15:14 | R 645 | České Budějovice (17:56) | 5 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; ; ; ; | |||
15:15 | 8839 | Beroun (14:22) | 3 | 1.2. v a vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
15:16 | 8844 | Beroun (16:07) | 3 | ; 1.2. v a vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
15:19 | 2539 | Benešov u Prahy (16:27) | 6 | ; ; | |||
15:22 | R 624 | Vsetín (10:50) | 6 | Vsacan Vsetín – Praha hl.n.; Vsetín – Praha hl.n.; Vsetín – Praha hl.n.; Vsetín – Praha hl.n. |
|||
15:23 | IC 507 | Bohumín (18:42) | 5 | SC PENDOLINO ; Ostrava hl.n.-Bohumín jede v , a 24.XII. – 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI., nejede 23.XII., 10., 30.IV., 7.V., 30.VI., 31.VIII., 23.X., 13.XI.; ; ; ; ; u tohoto vlaku nelze v pátek a 23.,30.XII.,30.IV.,7.V., |
|||
15:18 | 15:25 | R 1146 | Praha-Vršovice (15:14) | Tanvald (18:04) | 4 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | |
15:20 | 15:29 | R 614 | Praha-Smíchov (15:13) | Cheb (19:42) | 4 | Salubia ; ; ; Praha-Smíchov – Ústí nad Labem hl.n. jízdní doklady platné pro trať Praha - Stříbro - Cheb platí v tomto vlaku bez doplatku rozdílu jízdného při jízdě přes Ústí nad Labem hl.n. |
|
15:26 | 15:30 | 9127 | Praha-Vysočany (15:19) | Strančice (16:05) | 6 | jede v ; ; jede v ; ; | |
15:31 | 9914 | Řevnice (16:00) | 3 | ; jede v ; ; | |||
15:35 | 9975 | Praha-Radotín (15:20) | 3 | jede v ; | |||
15:35 | 2532 | Benešov u Prahy (14:28) | 6 | ; ; | |||
15:40 | R 875 | Brno hl.n. (19:11) | 6 | Macocha vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; ; ; ; ; Letovice – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|||
15:41 | R 644 | České Budějovice (13:01) | 7 | ; ; ; | |||
15:41 | R 1252 | České Budějovice (18:45) | 3 | ; 2.; ; ; Písek – Protivín jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
15:45 | 8841 | Beroun (14:52) | 3 | 1.2. v a vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
15:46 | 8846 | Beroun (16:37) | 3 | ; 1.2. v a vozy 1. a 2. třídy; v a ; | |||
15:44 | 15:47 | 9512 | Praha-Vršovice (15:40) | Mladá Boleslav hl.n. (17:21) | 5 | ||
15:49 | 2541 | Benešov u Prahy (16:57) | 6 | ; ; | |||
15:50 | R 759 | Františkovy Lázně (11:53) | 3 | Františkovy Lázně – Praha hl.n.; Františkovy Lázně – Praha hl.n.; Františkovy Lázně – Praha hl.n.; Františkovy Lázně – Praha hl.n.; Cheb – Stříbro jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
15:47 | 15:51 | R 852 | Trutnov hl.n. (12:41) | Praha-Smíchov (15:58) | 4 | Rozkoš ; ; ; ; ; Trutnov hl.n. – Chlumec nad Cidlinou jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|
15:54 | EC 234 | Zvolen osobná stanica (7:28) | 4 | Detvan ; Ostrava-Svinov – Praha hl.n.; Ostrava-Svinov – Praha hl.n.; Ostrava-Svinov – Praha hl.n.; Ostrava-Svinov – Praha hl.n. |
|||
15:56 | R 683 | Brno hl.n. (19:34) | 6 | Praha hl.n. – Brno hl.n.; Praha hl.n. – Brno hl.n.; Praha hl.n. – Brno hl.n.; Praha hl.n. – Brno hl.n.; Tišnov – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
15:54 | 15:57 | 9122 | Strančice (15:19) | Praha-Vysočany (16:04) | 6 | jede v ; ; jede v ; ; | |
15:56 | 15:59 | 9129 | Praha-Vysočany (15:49) | Strančice (16:34) | 6 | jede v ; ; jede v ; ; | |
16:01 | 9916 | Řevnice (16:30) | 3 | ; jede v ; ; | |||
16:04 | R 678 | Brno hl.n. (12:23) | 4 | Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Tišnov jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
16:04 | R 1503 | Karviná hl.n. (20:24) | 5 | Helfštýn ; jede v a 23., 30.XII., 30.IV., 7.V., nejede 26.XII., 2.I., 1., 8.V.; ; ; |
|||
16:05 | 2534 | Benešov u Prahy (14:58) | 6 | ; ; | |||
16:05 | 9915 | Řevnice (15:34) | 3 | jede v ; ; | |||
16:09 | IC 531 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (20:50) | 4 | Hutník ; ; ; |
|||
16:10 | 25905 | Hostivice (15:31) | 3 | ||||
15:59 | 16:11 | R 859 | Praha-Smíchov (15:52) | Trutnov hl.n. (19:21) | 4 | Krakonoš ; ; ; ; Chlumec nad Cidlinou – Trutnov hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|
16:11 | R 762 | Cheb (19:57) | 1 / 1 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; Praha hl.n. – Cheb; Praha hl.n. – Cheb; Praha hl.n. – Cheb; Praha hl.n. – Plzeň hl.n.; Stříbro – Cheb jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
16:11 | 16:14 | 9531 | Mladá Boleslav hl.n. (14:37) | Praha-Vršovice (16:18) | 6 | Mladá Boleslav hl.n.-Byšice jede v a | |
16:14 | R 647 | České Budějovice (18:56) | 5 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; ; ; ; | |||
16:15 | 8843 | Beroun (15:22) | 3 | 1.2. v a vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
16:16 | 8848 | Beroun (17:07) | 3 | ; 1.2. v a vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
16:19 | 2543 | Benešov u Prahy (17:27) | 6 | ; ; | |||
16:20 | R 1251 | České Budějovice (13:08) | 2.; ; ; Protivín – Písek jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | ||||
16:22 | R 872 | Brno hl.n. (12:44) | 4 | Špilberk ; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Letovice jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|||
16:23 | 16:27 | 9124 | Strančice (15:48) | Praha-Vysočany (16:34) | 6 | jede v ; ; jede v ; ; | |
16:26 | 16:30 | 9131 | Praha-Vysočany (16:19) | Strančice (17:05) | 6 | jede v ; ; jede v ; ; | |
16:31 | 9918 | Řevnice (17:00) | 3 | ; jede v ; ; | |||
16:35 | 2536 | Benešov u Prahy (15:28) | 6 | ; ; | |||
16:35 | 9917 | Řevnice (16:04) | 3 | jede v ; ; | |||
16:35 | IC 506 | Ostrava hl.n. (13:27) | 4 | SC PENDOLINO ; ; ; |
|||
16:30 | 16:36 | R 617 | Cheb (12:14) | Praha-Smíchov (16:43) | 4 | Krušnohor ; ; ; ; Cheb – Chomutov jízdní doklady platné pro trať Cheb - Stříbro - Praha platí v tomto vlaku bez doplatku rozdílu jízdného při jízdě přes Ústí nad Labem hl.n. |
|
16:40 | R 623 | Vsetín (21:14) | 6 | Bečva vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; Praha hl.n. – Vsetín; Praha hl.n. – Vsetín; Praha hl.n. – Vsetín; Praha hl.n. – Vsetín |
|||
16:41 | R 646 | České Budějovice (14:01) | 7 | ; ; ; | |||
16:45 | 8845 | Beroun (15:52) | 3 | 1.2. v a vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
16:38 | 16:45 | R 1145 | Tanvald (13:45) | Praha-Vršovice (16:49) | 6 | ||
16:46 | 8850 | Beroun (17:40) | 3 | ; 1.2. v a vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
16:44 | 16:47 | 9532 | Praha-Vršovice (16:40) | Byšice (17:44) | 5 | jede v ; jede v | |
16:49 | 2545 | Benešov u Prahy (17:57) | 6 | ; ; | |||
16:50 | R 967 | Železná Ruda-Alžbětín (12:42) | 3 | ? Železná Ruda-Alžbětín – Klatovy ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. třídy; Železná Ruda-Alžbětín – Praha hl.n.; Železná Ruda-Alžbětín – Praha hl.n.; Železná Ruda-Alžbětín – Praha hl.n.; Železná Ruda-Alžbětín – Praha hl.n.; Železná | |||
16:51 | 25908 | Rudná u Prahy (18:04) | 3 | ; Hostivice-Rudná u Prahy jede v a , nejede 24.XII. | |||
16:54 | EC 120 | Košice (8:39) | 6 | Košičan ; ; ; ; |
|||
16:47 | 16:56 | R 796 | Letohrad (13:37) | Praha-Smíchov (17:03) | 4 | ; ; ; ; ; Žamberk – Chlumec nad Cidlinou jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
16:56 | R 913 | Jihlava (19:24) | 6 | nejede 24., 31.XII.; Praha hl.n. – Jihlava; Praha hl.n. – Jihlava; Praha hl.n. – Jihlava; Praha hl.n. – Jihlava | |||
16:54 | 16:57 | 9126 | Strančice (16:19) | Praha-Vysočany (17:04) | 6 | jede v ; ; jede v ; ; | |
16:56 | 16:59 | 9133 | Praha-Vysočany (16:49) | Strančice (17:34) | 6 | jede v ; ; jede v ; ; | |
17:01 | 9920 | Řevnice (17:30) | 3 | ; jede v ; ; | |||
17:05 | 9919 | Řevnice (16:34) | 3 | jede v ; ; | |||
17:05 | 2538 | Benešov u Prahy (15:58) | 6 | ; ; | |||
17:09 | Ex 523 | Zlín střed (20:55) | 4 | nejede 24., 31.XII.; | |||
17:00 | 17:11 | R 799 | Praha-Smíchov (16:53) | Letohrad (20:27) | 4 | Týniště nad Orlicí-Letohrad nejede 24., 31.XII.; ; ; ; ; Chlumec nad Cidlinou – Žamberk jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
17:11 | R 356 | München Hbf (23:24) | 1 / 1 | Albert Einstein ; Praha hl.n. – München Hbf; Praha hl.n. – Plzeň hl.n.; Praha hl.n. – Plzeň hl.n.; Domažlice – Furth im Wald jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|||
17:14 | R 207 | Salzburg Hbf (0:14) | 5 | Matthias Braun vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; ; ; ; Praha hl.n. – České Budějovice; ; Praha hl.n. – České Budějovice; Praha hl.n. – České Budějovice |
|||
17:11 | 17:14 | 9533 | Mělník (16:10) | Praha-Vršovice (17:18) | 6 | jede v ; jede v | |
17:15 | 8847 | Beroun (16:22) | 3 | 1.2. v a vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
17:16 | 8852 | Beroun (18:07) | 3 | ; 1.2. v a vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
17:19 | 2547 | Benešov u Prahy (18:27) | 6 | ; ; | |||
17:22 | R 704 | Luhačovice (12:14) | 6 | Galán Luhačovice – Praha hl.n.; Luhačovice – Praha hl.n.; Luhačovice – Praha hl.n.; Luhačovice – Praha hl.n. |
|||
17:23 | IC 509 | Bohumín (20:42) | 5 | SC PENDOLINO ; nejede 24., 31.XII.; ; ; ; ; u tohoto vlaku nelze v pátek a 23.,30.XII.,30.IV.,7.V., kromě 26.XII.,2.I.,1.,8.V., uplatnit slevu Rail plus na cenu místenky |
|||
17:18 | 17:25 | R 1148 | Praha-Vršovice (17:14) | Tanvald (20:03) | 4 | ||
17:20 | 17:29 | R 616 | Praha-Smíchov (17:13) | Cheb (21:42) | 4 | Krušnohor ; ; ; Chomutov – Klášterec nad Ohří jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku; Praha-Smíchov – Ústí nad Labem hl.n. jízdní doklady platné pro trať Praha - Stříbro - Cheb platí v tomto vlaku bez doplatku rozdílu jízdného při jízdě přes Ústí |
|
17:23 | 17:30 | 9135 | Praha-Vysočany (17:16) | Strančice (18:05) | 6 | jede v ; ; jede v ; ; | |
17:31 | 9922 | Řevnice (18:00) | 3 | ; jede v ; ; | |||
17:23 | 17:33 | 9128 | Strančice (16:48) | Praha-Vysočany (17:40) | 6 | jede v ; ; jede v ; ; | |
17:27 | 17:33 | Sp 1652 | Kácov (14:59) | Lysá nad Labem (18:10) | 5 | Posázavský motoráček jede 13., 20.VI., 11.VII.; ; ; dopravce KŽC Doprava, s.r.o.; prodej jízdenek zajištěn ve vlaku dle tarifu dopravce. Podrobnosti o tarifu na www.kzc.cz |
|
17:35 | 2540 | Benešov u Prahy (16:28) | 6 | ; ; | |||
17:35 | 9921 | Řevnice (17:04) | 3 | jede v ; ; | |||
17:35 | Sp 1903 | Pardubice hl.n. (19:32) | 5 | Labe ; jede v ; 1.2. |
|||
17:40 | R 877 | Brno hl.n. (21:11) | 6 | Rudolf Těsnohlídek Praha hl.n. – Brno hl.n.; Praha hl.n. – Brno hl.n.; Praha hl.n. – Brno hl.n.; Letovice – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|||
17:41 | R 648 | České Budějovice (15:01) | 7 | ; ; ; | |||
17:41 | R 1254 | České Budějovice (20:45) | 3 | ; 2.; ; ; Písek – Protivín jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
17:45 | 8849 | Beroun (16:52) | 3 | 1.2. v a vozy 1. a 2. třídy; v a ; | |||
17:46 | 8854 | Beroun (18:37) | 3 | ; nejede 24.XII.; 1.2. v a , kromě 24.XII. vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
17:44 | 17:47 | 9514 | Praha-Vršovice (17:40) | Mladá Boleslav hl.n. (19:21) | 5 | ||
17:49 | 2549 | Benešov u Prahy (18:57) | 6 | ; Praha hl.n.-Strančice nejede 24.XII.; Strančice-Benešov u Prahy jede v a , nejede 24. – 26.XII., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX.; ; | |||
17:50 | R 761 | Františkovy Lázně (13:53) | 3 | Františkovy Lázně – Praha hl.n.; Františkovy Lázně – Praha hl.n.; Františkovy Lázně – Praha hl.n.; Františkovy Lázně – Praha hl.n.; Cheb – Stříbro jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
17:47 | 17:51 | R 854 | Trutnov hl.n. (14:40) | Praha-Smíchov (17:58) | 4 | Cidlina ; ; ; ; ; Trutnov hl.n. – Chlumec nad Cidlinou jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|
17:52 | 9206 | Světlá nad Sázavou (13:47) | 6 | Čerčany-Praha hl.n. jede v od 26.IV. do 20.IX. a 6.VII., 28.IX., nejede 5.VII.; | |||
17:54 | EC 114 | Warszawa Wschodnia (9:13) | 4 | Praha |
|||
17:56 | R 685 | Brno hl.n. (21:34) | 6 | ; Praha hl.n. – Brno hl.n.; Praha hl.n. – Brno hl.n.; Praha hl.n. – Brno hl.n.; Praha hl.n. – Brno hl.n.; Tišnov – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
17:54 | 17:57 | 9130 | Strančice (17:19) | Praha-Vysočany (18:04) | 6 | jede v ; ; jede v , nejede 31.XII.; ; | |
17:56 | 17:59 | 9137 | Praha-Vysočany (17:49) | Strančice (18:34) | 6 | jede v , nejede 31.XII.; ; jede v , nejede 31.XII.; ; | |
18:01 | 9924 | Řevnice (18:30) | 3 | ; jede v ; | |||
18:05 | 9923 | Řevnice (17:34) | 3 | jede v ; ; | |||
18:05 | 2542 | Benešov u Prahy (16:58) | 6 | ; ; | |||
18:05 | R 680 | Brno hl.n. (14:23) | 4 | ; ; ; ; Brno hl.n. – Tišnov jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
18:09 | IC 581 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (22:52) | 4 | Ostravan Bohumín-Český Těšín nejede 24., 31.XII.; |
|||
18:11 | 18:11 | 9515 | Mladá Boleslav hl.n. (16:37) | Praha-Vršovice (18:18) | 6 | ||
18:11 | R 764 | Cheb (21:57) | 1 / 1 | Plzeň hl.n.-Cheb nejede 24., 31.XII.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; Praha hl.n. – Cheb; Praha hl.n. – Cheb; Praha hl.n. – Cheb; Praha hl.n. – Plzeň hl.n.; Stříbro – Cheb jsou cestující odbav | |||
18:00 | 18:11 | R 953 | Praha-Smíchov (17:53) | Hradec Králové hl.n. (19:51) | 4 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; ; ; ; ; Chlumec nad Cidlinou – Hradec Králové hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
18:14 | R 649 | České Budějovice (20:56) | 5 | vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; ; ; ; | |||
18:15 | 8851 | Beroun (17:22) | 3 | 1.2. v a vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
18:16 | 8856 | Beroun (19:07) | 3 | ; 1.2. v a vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
18:19 | 2551 | Benešov u Prahy (19:27) | 6 | ; ; | |||
18:20 | R 1253 | České Budějovice (15:08) | 2.; ; ; Protivín – Písek jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | ||||
18:22 | R 874 | Brno hl.n. (14:44) | 4 | Macocha ; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Praha hl.n.; Brno hl.n. – Letovice jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|||
18:23 | EC 19 | Bratislava hlavná stanica (22:20) | 5 | SC Slovenská strela ; ; ; ; Břeclav – Bratislava hl. st. v úseku Břeclav - Bratislava hl.st. mohou ve 2. vozové třídě vlak použít i cestující bez platné místenky (mohou však obsadit pouze místo, na které neuplatňuje nárok cestující s platnou místenkou |
|||
18:29 | EN 456 | Berlin-Lichtenberg (23:35) | 4 | Phoenix ? Praha hl.n. – Berlin Ostbahnhof ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. třídy; ; ; ; Praha hl.n. – Berlin Ostbahnhof; Praha hl.n. – Dresden Hbf; Praha hl.n. – Berlin Ostbahnhof; Praha hl.n. – Berlin Ostbahnhof V úseku Praha hl.n. |
|||
18:26 | 18:30 | 9139 | Praha-Vysočany (18:19) | Strančice (19:05) | 6 | jede v , nejede 31.XII.; ; jede v , nejede 31.XII.; ; | |
18:15 | 18:31 | 1771 | Zlonice (15:29) | Praha-Braník (19:04) | 4 | jede 25.IV.; ; ; | |
18:31 | 9962 | Praha-Radotín (18:47) | 3 | ; jede v ; ; | |||
18:23 | 18:33 | 9132 | Strančice (17:48) | Praha-Vysočany (18:40) | 6 | jede v ; ; jede v , nejede 31.XII.; ; | |
18:27 | 18:33 | Sp 1650 | Týnec nad Sázavou (16:22) | Lysá nad Labem (19:10) | 5 | Posázavský motoráček jede 18., 25.VII., 1., 8., 15.VIII., 5., 12.IX.; ; ; dopravce KŽC Doprava, s.r.o.; prodej jízdenek zajištěn ve vlaku dle tarifu dopravce. Podrobnosti o tarifu na www.kzc.cz |
|
18:35 | 9925 | Řevnice (18:04) | 3 | jede v ; ; | |||
18:35 | 2544 | Benešov u Prahy (17:28) | 6 | ; ; | |||
18:35 | IC 516 | Bohumín (15:00) | 4 | Leoš Janáček |
|||
18:30 | 18:36 | R 619 | Cheb (14:14) | Praha-Smíchov (18:43) | 4 | ; ; ; ; ; Cheb – Chomutov jízdní doklady platné pro trať Cheb - Stříbro - Praha platí v tomto vlaku bez doplatku rozdílu jízdného při jízdě přes Ústí nad Labem hl.n. | |
18:40 | R 474 | Split (21:00) | 4 | Jadran jede 20./21.VI. – 5./6.IX.; ? Split – Bratislava hl. st. ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. třídy; ; ; ; Split – Praha hl.n.; Split – Praha hl.n.; Split – Praha hl.n. |
|||
18:40 | R 621 | Vsetín (23:10) | 6 | Matalík Olomouc hl.n.-Vsetín nejede 24., 31.XII.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; Praha hl.n. – Vsetín; Praha hl.n. – Vsetín; Praha hl.n. – Vsetín; Praha hl.n. – Vsetín |
|||
18:41 | R 650 | České Budějovice (16:01) | 7 | ; ; ; | |||
18:45 | 8853 | Beroun (17:52) | 3 | nejede 24.XII.; 1.2. v a , kromě 24.XII. vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
18:46 | 8858 | Beroun (19:40) | 3 | ; Praha hl.n.-Praha-Radotín nejede 24.XII.; Praha-Radotín-Beroun nejede 24., 31.XII.; 1.2. v a , kromě 24.XII. vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
18:44 | 18:47 | 9534 | Praha-Vršovice (18:40) | Mělník (19:50) | 5 | jede v ; jede v | |
18:38 | 18:48 | R 1147 | Tanvald (15:45) | Praha-Vršovice (18:52) | 6 | ||
18:49 | 2553 | Benešov u Prahy (19:57) | 6 | ; Praha hl.n.-Strančice nejede 24.XII.; Strančice-Benešov u Prahy jede v , nejede 31.XII.; ; | |||
18:50 | R 353 | Nürnberg Hbf (13:39) | Karel Čapek ; ; Plzeň hl.n. – Praha hl.n.; Nürnberg Hbf – Plzeň hl.n.; Plzeň hl.n. – Praha hl.n.; Furth im Wald – Domažlice jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
||||
18:47 | 18:51 | R 798 | Letohrad (15:37) | Praha-Smíchov (18:58) | 4 | Hradec Králové hl.n.-Praha hl.n. nejede 24., 31.XII.; ; nejede 24., 31.XII.; ; ; ; ; Žamberk – Chlumec nad Cidlinou jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
18:52 | Sp 1834 | Zruč nad Sázavou (16:03) | 6 | Sázava Zruč nad Sázavou-Čerčany jede v a od 25.IV. do 28.IX.; Čerčany-Praha hl.n. jede v od 26.IV. do 20.IX. a 6.VII., 28.IX., nejede 5.VII.; |
|||
18:54 | Ex 528 | Luhačovice (14:14) | 6 | Velehrad | |||
18:56 | R 687 | Brno hl.n. (22:34) | 5 | Praha hl.n.-Havlíčkův Brod nejede 24., 31.XII.; Havlíčkův Brod-Brno hl.n. jede v , nejede 24. – 26.XII., 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.; ; ; ; ; Tišnov – Brno hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
18:53 | 18:59 | 9141 | Praha-Vysočany (18:46) | Strančice (19:34) | 6 | jede v , nejede 31.XII.; ; jede v , nejede 31.XII.; ; | |
19:01 | 9964 | Praha-Radotín (19:17) | 3 | ; jede v ; ; | |||
18:48 | 19:02 | Sp 1658 | Kácov (14:59) | Lysá nad Labem (19:49) | 4 | Posázavský motoráček jede 22.VIII.; ; ; dopravce KŽC Doprava, s.r.o.; prodej jízdenek zajištěn ve vlaku dle tarifu dopravce. Podrobnosti o tarifu na www.kzc.cz |
|
18:54 | 19:02 | 9134 | Strančice (18:19) | Praha-Vysočany (19:09) | 6 | jede v ; ; jede v , nejede 31.XII.; ; | |
19:05 | 2546 | Benešov u Prahy (17:58) | 6 | nejede 24.XII.; ; ; | |||
19:05 | 9927 | Řevnice (18:34) | 3 | jede v ; ; | |||
19:10 | 25907 | Rudná u Prahy (18:11) | 3 | Rudná u Prahy-Hostivice jede v a , nejede 24.XII.; Hostivice-Praha hl.n. nejede 24.XII. | |||
19:11 | R 966 | Klatovy (21:52) | 1 / 1 | nejede 24., 25., 31.XII.; Praha hl.n. – Klatovy; Praha hl.n. – Klatovy; Praha hl.n. – Klatovy; Praha hl.n. – Klatovy; Plzeň hl.n. – Dobřany jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
19:00 | 19:11 | R 955 | Praha-Smíchov (18:53) | Hradec Králové hl.n. (20:51) | 4 | nejede 24., 31.XII.; ; ; ; ; Chlumec nad Cidlinou – Hradec Králové hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
19:11 | 19:14 | 9535 | Byšice (18:15) | Praha-Vršovice (19:18) | 6 | jede v ; jede v | |
19:14 | R 651 | České Budějovice (21:54) | 5 | nejede 24., 31.XII.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; ; ; ; | |||
19:15 | 8855 | Beroun (18:22) | 3 | Beroun-Řevnice nejede 24., 31.XII.; Řevnice-Praha hl.n. nejede 24.XII.; 1.2. v a , kromě 24.XII. vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
19:16 | 8860 | Beroun (20:07) | 3 | ; nejede 24.XII.; 1.2. v a , kromě 24.XII. vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
19:19 | 2555 | Benešov u Prahy (20:27) | 6 | ; nejede 24.XII.; ; | |||
19:22 | R 626 | Vsetín (14:50) | 4 | Emil Zátopek ; ; ; |
|||
19:23 | IC 519 | Bohumín (22:57) | 5 | Manažer ; jede v a , nejede 24. – 26., 31.XII., 12.IV., 5.VII., 27.IX.; |
|||
19:18 | 19:25 | Sp 1840 | Praha-Vršovice (19:14) | Turnov (21:15) | 6 | nejede 24., 31.XII. nejede 24., 31.XII.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu | |
19:22 | 19:27 | Sp 1950 | Turnov (16:42) | Praha-Vršovice (19:31) | 4 | jede v , nejede 24. – 26.XII., 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.; | |
19:20 | 19:29 | R 618 | Praha-Smíchov (19:13) | Chomutov (21:53) | 4 | nejede 24., 31.XII.; ; ; ; | |
19:31 | 9966 | Praha-Radotín (19:47) | 3 | ; jede v , nejede 31.XII.; ; | |||
19:23 | 19:33 | 9136 | Strančice (18:48) | Praha-Vysočany (19:40) | 6 | jede v , a 25., 26.XII., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., nejede 31.XII.; ; jede v , nejede 31.XII.; ; | |
19:35 | 2548 | Benešov u Prahy (18:28) | 6 | ; | |||
19:35 | 9929 | Řevnice (19:04) | 3 | jede v , nejede 31.XII.; | |||
19:40 | R 1502 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (14:46) | 4 | Helfštýn jede v , nejede 24. – 26.XII., 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.; ; ; |
|||
19:40 | R 879 | Česká Třebová (21:52) | 6 | nejede 24., 25., 31.XII.; Praha hl.n. – Česká Třebová; Praha hl.n. – Česká Třebová; Praha hl.n. – Česká Třebová | |||
19:41 | R 652 | České Budějovice (17:01) | 7 | ; ; ; | |||
19:41 | R 1256 | České Budějovice (22:45) | 3 | Praha hl.n.-Březnice nejede 24., 31.XII.; Březnice-České Budějovice jede v , nejede 24. – 26.XII., 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.; 2.; ; | |||
19:45 | 8857 | Beroun (18:52) | 3 | nejede 24.XII.; 1.2. v a , kromě 24.XII. vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
19:46 | 9926 | Řevnice (20:20) | 3 | ; nejede 24., 31.XII.; 1.2. v a , kromě 24.XII. vozy 1. a 2. třídy; v a , kromě 24.XII.; | |||
19:44 | 19:47 | 9516 | Praha-Vršovice (19:40) | Mladá Boleslav hl.n. (21:17) | 5 | nejede 24., 31.XII. ; nejede 24., 31.XII. | |
19:43 | 19:49 | 9143 | Praha-Vysočany (19:36) | Strančice (20:24) | 6 | jede v , nejede 31.XII.; ; nejede 24., 31.XII.; ; | |
19:50 | R 763 | Františkovy Lázně (15:53) | ; ; ; Plzeň hl.n. – Praha hl.n.; Cheb – Stříbro jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | ||||
19:47 | 19:51 | R 856 | Trutnov hl.n. (16:40) | Praha-Smíchov (19:58) | 4 | Metuje Hradec Králové hl.n.-Praha hl.n. nejede 24., 31.XII.; ; nejede 24., 31.XII.; ; ; ; ; Trutnov hl.n. – Chlumec nad Cidlinou jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|
19:54 | Ex 142 | Žilina (13:42) | 4 | Odra ; ; ; |
|||
20:01 | EC 16 | Wien Südbahnhof (15:58) | 4 | Antonín Dvořák ; ; ; |
|||
20:09 | Ex 521 | Přerov (23:09) | 4 | nejede 24., 25., 31.XII.; ; ; ; | |||
20:10 | R 682 | Brno hl.n. (16:24) | 6 | ; ; ; ; Brno hl.n. – Tišnov jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
20:11 | 20:11 | 9517 | Mladá Boleslav hl.n. (18:37) | Praha-Vršovice (20:18) | 6 | ||
20:11 | R 957 | Hradec Králové hl.n. (21:51) | 4 | ; ; ; ; Chlumec nad Cidlinou – Hradec Králové hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
20:11 | R 766 | Cheb (23:57) | 1 / 1 | nejede 24., 31.XII.; Praha hl.n. – Cheb; Praha hl.n. – Cheb; Praha hl.n. – Cheb; Praha hl.n. – Plzeň hl.n.; Stříbro – Cheb jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
20:14 | R 653 | České Budějovice (22:54) | 5 | nejede 24., 31.XII.; ; ; ; | |||
20:15 | 8859 | Beroun (19:22) | 3 | nejede 24., 31.XII.; 1.2. v a , kromě 24.XII. vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
20:05 | 20:15 | 9138 | Strančice (19:30) | Praha-Vysočany (20:22) | 6 | nejede 24.XII.; ; jede v , nejede 31.XII.; ; | |
20:16 | 8862 | Beroun (21:07) | 3 | ; nejede 24., 31.XII.; 1.2. v vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
20:19 | 2557 | Benešov u Prahy (21:27) | 6 | ; nejede 24., 31.XII.; ; | |||
20:20 | R 1255 | České Budějovice (17:08) | 2.; ; | ||||
20:22 | R 876 | Brno hl.n. (16:44) | 4 | Rudolf Těsnohlídek ; ; ; ; Brno hl.n. – Letovice jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|||
20:23 | IC 511 | Bohumín (23:42) | 5 | SC PENDOLINO ; jede v a 23.XII., 10., 30.IV., 7.V., 30.VI., 31.VIII., 23.X., 13.XI., nejede 24.XII. – 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.; ; ; ; |
|||
20:30 | R 607 | Cheb (16:14) | 6 | Ohře ; ; Cheb – Praha hl.n.; Cheb – Praha hl.n.; Cheb – Praha hl.n.; Cheb – Praha hl.n.; Cheb – Chomutov jízdní doklady platné pro trať Cheb - Stříbro - Praha platí v tomto vlaku bez doplatku rozdílu jízdného při jízdě přes Ústí nad Labe |
|||
20:31 | EC 272 | Budapest-Keleti pu. (13:28) | 5 | Jaroslav Hašek |
|||
20:35 | IC 508 | Ostrava hl.n. (17:27) | 4 | SC PENDOLINO ; ; ; |
|||
20:35 | 2550 | Benešov u Prahy (19:28) | 6 | nejede 24.XII.; ; | |||
20:40 | R 443 | Humenné (9:19) | 5 | Šírava ; ; ; ; ; ; |
|||
20:41 | EC 100 | Salzburg Hbf (14:22) | 6 | Jože Plečnik České Budějovice – Praha hl.n.; ; České Budějovice – Praha hl.n.; České Budějovice – Praha hl.n. |
|||
20:41 | R 1258 | Březnice (22:16) | 3 | jede v , nejede 24. – 26.XII., 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.; 2.; ; | |||
20:38 | 20:43 | R 1149 | Tanvald (17:45) | Praha-Vršovice (20:47) | 6 | ||
20:45 | 8861 | Beroun (19:52) | 3 | nejede 24., 31.XII.; 1.2. v a , kromě 24.XII. vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
20:46 | 9928 | Řevnice (21:20) | 3 | ; nejede 24., 31.XII.; 1.2. v a , kromě 24.XII. vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
20:47 | R 1540 | Český Těšín (Czeski Cieszyn) (16:14) | 6 | Olše jede v , nejede 24. – 26.XII., 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.; Český Těšín – Praha hl.n.; Český Těšín – Praha hl.n.; Český Těšín – Praha hl.n. |
|||
20:47 | R 252 | Wrocław Główny (14:25) | 4 | Lichkov – Praha hl.n.; Międzylesie – Lichkov;Žamberk – Chlumec nad Cidlinou jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
20:43 | 20:49 | 9145 | Praha-Vysočany (20:36) | Strančice (21:24) | 6 | jede v , nejede 31.XII.; ; nejede 24., 31.XII.; ; | |
20:50 | R 969 | Železná Ruda-Alžbětín (16:42) | 3 | Plzeň hl.n.-Praha hl.n. nejede 24., 25., 31.XII.; ? Železná Ruda-Alžbětín – Klatovy ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. třídy; Železná Ruda-Alžbětín – Praha hl.n.; Železná Ruda-Alžbětín – Praha hl.n.; Železná Ruda-Alžbětín – Praha hl.n.; | |||
20:54 | Ex 126 | Žilina (15:40) | 6 | Fatra ; ; ; |
|||
20:56 | R 911 | Havlíčkův Brod (23:00) | 5 | nejede 24., 31.XII.; ; ; ; | |||
21:01 | 21:05 | 9518 | Praha-Vršovice (20:57) | Turnov (23:14) | 5 | nejede 24., 31.XII. Praha hl.n.-Mladá Boleslav hl.n. nejede 24., 31.XII.; Mladá Boleslav hl.n.-Turnov jede v a , nejede 24. – 26., 31.XII., 12.IV., 5.VII., 27.IX. | |
21:09 | R 201 | Kraków Główny (6:33) | 5 | Silesia ; ; ; ; Praha hl.n. – Bohumín |
|||
21:05 | 21:09 | 9140 | Strančice (20:30) | Praha-Vysočany (21:16) | 6 | nejede 24., 31.XII.; ; jede v , nejede 31.XII.; ; | |
21:15 | 9931 | Řevnice (20:39) | 3 | nejede 24., 31.XII.; 1.2. v a , kromě 24.XII. vozy 1. a 2. třídy; v a , kromě 24.XII.; | |||
21:16 | 8864 | Beroun (22:07) | 3 | nejede 24., 31.XII.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 1.2. v a , kromě 24.XII. vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
21:19 | 2559 | Benešov u Prahy (22:27) | 6 | ; nejede 24., 31.XII.; ; | |||
21:22 | R 706 | Luhačovice (16:14) | 6 | Hradišťan ; ; ; |
|||
21:31 | EC 72 | Wien Südbahnhof (16:58) | 4 | Franz Schubert Wien Südbahnhof – Praha hl.n. |
|||
21:35 | 2552 | Benešov u Prahy (20:28) | 6 | nejede 24., 31.XII.; ; | |||
21:40 | R 471 | Budapest-Keleti pu. (8:19) | 6 | Amicus Břeclav-Budapest-Keleti pu. jede 29.V. – 29.IX.; ? Přerov – Břeclav kromě 29.V. – 29.IX. ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. třídy; ; ; ; ; Praha hl.n. – Přerov;Přerov – Břeclav 29.V. – 29.IX.;Břeclav – Budapest-Keleti pu.; Praha |
|||
21:41 | R 940 | 7 | Šumava Nové Údolí-České Budějovice jede 14.VI. – 12.IX.; České Budějovice-Praha hl.n. nejede 24., 25., 31.XII.; ? Nové Údolí – České Budějovice ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. třídy; České Budějovice – Praha hl.n.; ; České Budějovice – Praha |
||||
21:45 | 8863 | Beroun (20:52) | 3 | nejede 24., 31.XII.; 1.2. v a , kromě 24.XII. vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
21:46 | 9930 | Řevnice (22:20) | 3 | nejede 24., 31.XII.; vlak čeká na zpožděné vlaky, které dojedou do času jeho pravidelného odjezdu; 1.2. v a , kromě 24.XII. vozy 1. a 2. třídy; v a , kromě 24.XII.; | |||
21:47 | R 858 | Trutnov hl.n. (18:40) | 4 | Krakonoš Hradec Králové hl.n.-Praha hl.n. nejede 24., 31.XII.; Trutnov hl.n. – Praha hl.n.; Trutnov hl.n. – Praha hl.n.; Trutnov hl.n. – Praha hl.n.; Trutnov hl.n. – Chlumec nad Cidlinou jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
|||
21:43 | 21:49 | 9147 | Praha-Vysočany (21:36) | Strančice (22:24) | 6 | jede v , nejede 31.XII.; ; nejede 24., 31.XII.; ; | |
21:50 | R 765 | Františkovy Lázně (17:53) | ; ; ; Plzeň hl.n. – Praha hl.n.; Cheb – Stříbro jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | ||||
21:54 | IC 582 | Bohumín (17:45) | 4 | Bohemia |
|||
22:04 | R 684 | Brno hl.n. (18:24) | 6 | nejede 24., 31.XII.; ; ; ; ; Brno hl.n. – Tišnov jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
22:04 | EN 425 | Košice (7:32) | 5 | Slovakia 2.; ; ; |
|||
22:00 | 22:11 | R 959 | Praha-Smíchov (21:53) | Hradec Králové hl.n. (23:48) | 4 | nejede 24., 31.XII.; ; ; ; ; Chlumec nad Cidlinou – Hradec Králové hl.n. jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |
22:11 | R 968 | Plzeň hl.n. (23:51) | 1 / 1 | nejede 24., 25., 31.XII.; Praha hl.n. – Plzeň hl.n.; Praha hl.n. – Plzeň hl.n.; Praha hl.n. – Plzeň hl.n.; Praha hl.n. – Plzeň hl.n. | |||
22:14 | R 655 | České Budějovice (0:54) | 5 | nejede 24./25., 25./26.XII., 31.XII./1.I.; ; ; ; | |||
22:11 | 22:14 | 9519 | Mladá Boleslav hl.n. (20:37) | Praha-Vršovice (22:18) | 6 | nejede 24., 31.XII. ; nejede 24., 31.XII. | |
22:15 | 9933 | Řevnice (21:39) | 3 | nejede 24., 31.XII.; 1.2. v a , kromě 24.XII. vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
22:05 | 22:15 | 9142 | Strančice (21:30) | Praha-Vysočany (22:22) | 6 | nejede 24., 31.XII.; ; jede v , nejede 31.XII.; ; | |
22:16 | 8866 | Beroun (23:07) | 3 | nejede 24., 31.XII.; 1.2. v a vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
22:19 | 2561 | Benešov u Prahy (23:27) | 6 | nejede 24., 31.XII.; ; | |||
22:20 | R 1257 | České Budějovice (19:08) | České Budějovice-Písek nejede 24., 31.XII.; Písek-Praha hl.n. jede v , nejede 24. – 26.XII., 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.; 2.; ; | ||||
22:22 | R 878 | Brno hl.n. (18:44) | 6 | Česká Třebová-Praha hl.n. nejede 24., 25., 31.XII.; ; ; ; ; Brno hl.n. – Letovice jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | |||
22:31 | EC 344 | Beograd (7:30) | 4 | Avala ; ; Beograd – Praha hl.n. |
|||
22:35 | 2554 | Benešov u Prahy (21:28) | 6 | nejede 24., 31.XII.; ; | |||
22:35 | IC 510 | Ostrava hl.n. (19:27) | 4 | SC PENDOLINO jede v a 23.XII., 10., 30.IV., 7.V., 30.VI., 31.VIII., 23.X., 13.XI., nejede 24.XII. – 1.I., 12.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X., 15.XI.; ; ; ; |
|||
22:40 | R 447 | Košice (8:13) | 6 | Vihorlat jede v / – / od 25./26.VI. do 6./7.IX. a 18./19., 19./20., 22./23., 23./24.XII., 3./4., 4./5.I., 9./10., 10./11., 13./14., 14./15., 29./30.IV., 30.IV./1.V., 9./10., 10./11.V., 27./28., 28./29.X., 31.X./1.XI., 1./2.XI.; ? Pardubice hl.n. – Ko |
|||
22:40 | R 861 | Pardubice hl.n. (23:59) | 6 | jede v a do 24.VI. a od 7.IX., nejede 18., 19., 22. – 26., 31.XII., 4.I., 9. – 14., 29., 30.IV., 10.V., 27.IX., 27., 28.X., 1.XI., od 29.VI. do 2.IX. jede v – ; ; ; ; | |||
22:41 | R 654 | České Budějovice (20:01) | 7 | nejede 24., 31.XII.; ; ; ; | |||
22:45 | 8865 | Beroun (21:52) | 3 | nejede 24., 31.XII.; 1.2. v vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
22:46 | 9968 | Praha-Radotín (23:03) | 3 | ; nejede 24., 31.XII.; 1.2. v a , kromě 24.XII. vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
22:44 | 22:47 | 9538 | Praha-Vršovice (22:40) | Mělník (23:49) | 5 | nejede 24., 31.XII. | |
22:50 | R 357 | München Hbf (16:43) | Franz Kafka Plzeň hl.n. – Praha hl.n.; Furth im Wald – Domažlice jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku |
||||
23:00 | R 209 | Moskva Beloruskaja (8:05) | 4 | Vltava ; ; ; Praha hl.n. – Petrovice u Karviné vlak je sestaven jen z lůžkových vozů, nástup možný pouze s předem zakoupeným lůžkovým příplatkem |
|||
23:02 | 2242 | Kolín (21:28) | nejede 24., 31.XII.; 1.2.; ; | ||||
23:05 | 9144 | Strančice (22:30) | 6 | nejede 24., 31.XII.; ; | |||
23:15 | 9935 | Řevnice (22:39) | 3 | nejede 24., 31.XII.; 1.2. v a , kromě 24.XII. vozy 1. a 2. třídy; v a , kromě 24.XII.; | |||
23:16 | 8868 | Beroun (0:07) | 3 | nejede 24./25.XII., 31.XII./1.I.; 1.2. v a vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
23:19 | 2563 | Mnichovice (23:59) | 6 | nejede 24./25.XII., 31.XII./1.I.; ; | |||
23:22 | R 628 | Horní Lideč (18:32) | 6 | Portáš ; ; ; |
|||
23:31 | EC 70 | Wien Südbahnhof (18:58) | 4 | Gustav Mahler Wien Südbahnhof – Praha hl.n. |
|||
23:35 | 2556 | Benešov u Prahy (22:28) | 6 | nejede 24., 31.XII.; ; | |||
23:35 | 23:37 | 9539 | Turnov (21:27) | Praha-Vršovice (23:41) | 6 | jede v a , nejede 24.XII. ; jede v a , nejede 24.XII. | |
23:45 | 8867 | Beroun (22:52) | 3 | nejede 24., 31.XII.; 1.2. v a , kromě 24.XII. vozy 1. a 2. třídy; ; | |||
23:46 | 9970 | Praha-Velká Chuchle (23:59) | 3 | ; nejede 24./25.XII., 31.XII./1.I.; 1.2. v a , kromě 24.XII. vozy 1. a 2. třídy; v a , kromě 24.XII.; | |||
23:50 | R 767 | Františkovy Lázně (19:53) | ; ; ; ; ; ; Plzeň hl.n. – Praha hl.n.; Cheb – Stříbro jsou cestující odbaveni jako ve spěšném vlaku | ||||
23:54 | Ex 140 | Žilina (17:42) | 4 | Beskyd |
|||
23:55 | 9605 | Roudnice nad Labem (22:25) | 5 | nejede 24., 31.XII.; | |||
23:59 | 9326 | Kolín (22:46) | nejede 24., 31.XII.; 1.2.; ; | ||||
Poznámky | |||||||
10 nejede 24., 31.XII. 11 nejede 25.XII., 1.I. 12 nejede 24.-25., 31.XII. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Vlaky uvedené slabým písmem ve stanici NEZASTAVUJÍ pro výstup a nástup!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy