Os 9928 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 0.00 | 20.46 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 20.53 | 20.54 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 20.59 | 21.00 | |||
Praha-Radotín | 21.03 | 21.03 | 2 | ||
Černošice | 21.08 | 21.08 | |||
Černošice-Mokropsy | 21.10 | 21.11 | |||
Všenory | 21.13 | 21.14 | |||
Dobřichovice | 21.16 | 21.16 | 2 | ||
Řevnice | 21.20 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci