Os 2521 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 0.00 | 9.19 | 6 | ||
Praha-Vršovice | 9.23 | 9.24 | 2 | ||
Praha-Strašnice zastávka | 9.27 | 9.28 | |||
Praha-Hostivař | 9.32 | 9.33 | 3 | ||
Praha-Horní Měcholupy | 9.36 | 9.37 | |||
Praha-Uhříněves | 9.39 | 9.40 | 2 | ||
Praha-Kolovraty | 9.43 | 9.43 | |||
Říčany | 9.46 | 9.47 | 1 | ||
Světice | 9.50 | 9.51 | |||
Strančice | 9.54 | 9.55 | 1/2 | ||
Mnichovice | 9.59 | 10.00 | |||
Mirošovice u Prahy | 10.04 | 10.04 | |||
Senohraby | 10.07 | 10.07 | 2 | ||
Čtyřkoly | 10.11 | 10.11 | |||
Pyšely | 10.13 | 10.14 | |||
Čerčany | 10.16 | 10.17 | 3 | ||
Mrač | 10.19 | 10.19 | |||
Benešov u Prahy | 10.27 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci