IC 581 „Ostravan“ | |
Řazení vlaku: 151 + Apee141 + WRm813 + 3xBee240 + 7xBee272 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 0.00 | 18.09 | 4 | ||
Kolín | 18.57 | 18.59 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 19.21 | 19.28 | 4 | ||
Česká Třebová | 20.04 | 20.05 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě | 20.28 | 20.29 | 3 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 20.54 | 20.57 | |||
Hranice na Moravě | 21.26 | 21.27 | 3/2 | ||
Suchdol nad Odrou | 21.40 | 21.41 | 2 | ||
Studénka | 21.48 | 21.49 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 21.59 | 22.01 | 3 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 22.08 | 22.10 | |||
Bohumín | 22.19 | 22.24 | 2 | ||
Karviná hlavní nádraží | 22.34 | 22.35 | 3 | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 22.52 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci