R 753 | |
Řazení vlaku: 242 + A151 + BDbmsee448 + 4xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 0.00 | 6.04 | 2 | ||
Lázně Kynžvart | 6.27 | 6.28 | 3 | ||
Mariánské Lázně | 6.35 | 6.36 | 2 | ||
Planá u Mariánských Lázní | 6.50 | 6.53 | 3 | ||
Stříbro | 7.18 | 7.27 | 3 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 7.51 | 8.08 | 2z | ||
Rokycany | 8.26 | 8.27 | 4 | ||
Hořovice | 8.49 | 8.50 | 3 | ||
Zdice | 8.59 | 9.00 | 5 | ||
Beroun | 9.12 | 9.13 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 9.42 | 9.43 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 9.50 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci