Os 9338 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Kolín | 11:02 | 3/- | |||
Kolín zastávka | 11:04 | 11:04 | |||
Nová Ves u Kolína | 11:07 | 11:07 | |||
Velim | 11:10 | 11:10 | 1/2 | ||
Cerhenice | 11:13 | 11:13 | |||
Pečky | 11:16 | 11:17 | 1/2 | 1 spoj | |
Tatce | 11:20 | 11:20 | |||
Poříčany | 11:24 | 11:24 | 2/- | 2 spoje | |
Klučov | 11:27 | 11:27 | |||
Český Brod | 11:30 | 11:31 | 3/- | ||
Rostoklaty | 11:34 | 11:35 | |||
Tuklaty | 11:37 | 11:37 | |||
Úvaly | 11:40 | 11:41 | 2/- | ||
Praha-Klánovice | 11:46 | 11:46 | |||
Praha-Běchovice | 11:51 | 11:51 | 2/- | 1 spoj | |
Praha-Dolní Počernice | 11:54 | 11:54 | |||
Praha-Kyje | 11:56 | 11:57 | |||
Praha-Libeň | 12:00 | 12:03 | 2/- | 6 spojů | |
Praha Masarykovo nádraží | 12:12 | II./2 | 5 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci