Os 9329 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » | |
Poznámky: jede v X |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Praha Masarykovo nádraží | 6:07 | I./1 | |||
Praha-Libeň | 6:14 | 6:15 | 3/- | 9 spojů | |
Praha-Kyje | 6:18 | 6:18 | |||
Praha-Dolní Počernice | 6:20 | 6:20 | |||
Praha-Běchovice | 6:22 | 6:23 | 1/- | 4 spoje | |
Praha-Klánovice | 6:27 | 6:28 | |||
Úvaly | 6:32 | 6:32 | 1/2 | ||
Tuklaty | 6:35 | 6:35 | |||
Rostoklaty | 6:38 | 6:38 | |||
Český Brod | 6:43 | 6:44 | 2/- | ||
Klučov | 6:47 | 6:47 | |||
Poříčany | 6:50 | 6:50 | 1/- | 6 spojů | |
Tatce | 6:54 | 6:54 | |||
Pečky | 6:56 | 6:57 | 2/- | 5 spojů | |
Cerhenice | 7:00 | 7:00 | |||
Velim | 7:03 | 7:03 | 2/- | ||
Nová Ves u Kolína | 7:05 | 7:05 | |||
Kolín zastávka | 7:09 | 7:10 | |||
Kolín | 7:12 | 3/- | 12 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci