Os 9322 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Kolín | 4:32 | 3/- | |||
Kolín zastávka | 4:34 | 4:34 | |||
Nová Ves u Kolína | 4:37 | 4:37 | |||
Velim | 4:40 | 4:40 | 1/2 | ||
Cerhenice | 4:43 | 4:43 | |||
Pečky | 4:46 | 4:47 | 1/2 | 4 spoje | |
Tatce | 4:50 | 4:50 | |||
Poříčany | 4:54 | 4:54 | 2/- | 5 spojů | |
Klučov | 4:57 | 4:57 | |||
Český Brod | 5:00 | 5:01 | 3/- | ||
Rostoklaty | 5:04 | 5:05 | |||
Tuklaty | 5:07 | 5:07 | |||
Úvaly | 5:10 | 5:11 | 2/- | ||
Praha-Klánovice | 5:16 | 5:16 | |||
Praha-Běchovice | 5:21 | 5:21 | 2/- | 3 spoje | |
Praha-Dolní Počernice | 5:24 | 5:24 | |||
Praha-Kyje | 5:26 | 5:27 | |||
Praha-Libeň | 5:30 | 5:33 | 2/- | 7 spojů | |
Praha Masarykovo nádraží | 5:42 | II./2 | 8 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci