R 893 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdt754 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
České Budějovice | 6:33 | 3/- | |||
Zliv | 6:46 | 6:47 | -/2 | ||
Číčenice | 6:59 | 7:00 | -/2 | 3 spoje | |
Protivín | 7:06 | 7:07 | -/3 | 2 spoje | |
Putim | 7:15 | 7:15 | |||
Písek | 7:20 | 7:21 | -/4 | 2 spoje | |
Vráž u Písku | 7:33 | 7:34 | -/2 | ||
Čimelice | 7:44 | 7:44 | -/3 | ||
Mirovice | 7:51 | 7:51 | -/3 | ||
Březnice | 8:00 | 8:03 | -/2 | 5 spojů | |
Příbram | 8:23 | 8:24 | -/3 | ||
Jince | 8:35 | 8:36 | |||
Zdice | 8:54 | -/4 | 3 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci