Os 8510 | |
Řazení vlaku: 340 + 2xBee243 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Horní Dvořiště | 15:30 | 16:36 | |||
Rybník | 16:43 | 16:44 | 1/- | ||
Pšenice | 16:48 | 16:49 | |||
Bujanov | 16:52 | 16:53 | |||
Omlenice | 16:56 | 16:57 | |||
Kaplice | 17:03 | 17:04 | |||
Výheň | 17:07 | 17:07 | |||
Velešín | 17:13 | 17:13 | |||
Velešín město | 17:17 | 17:18 | |||
Holkov | 17:20 | 17:21 | -/4 | ||
Chlumec u Českých Budějovic | 17:25 | 17:25 | |||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic | 17:29 | 17:29 | |||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic zastávka | 17:33 | 17:33 | |||
Včelná | 17:36 | 17:37 | |||
České Budějovice jižní zastávka | 17:43 | 17:43 | |||
České Budějovice | 17:47 | 3/- | 5 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci