Vlak 8408 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Tábor | 12:04 | 1/- | |||
Nasavrky | 12:10 | 12:10 | |||
Balkova Lhota | 12:15 | 12:15 | -/3 | ||
Meziříčí | 12:17 | 12:17 | |||
Padařov | 12:22 | 12:22 | |||
Božejovice | 12:25 | 12:26 | -/2 | ||
Sepekov | 12:33 | 12:33 | -/1 | ||
Milevsko | 12:37 | 12:41 | -/2 | ||
Líšnice | 12:45 | 12:45 | |||
Branice | 12:50 | 12:50 | -/3 | ||
Stehlovice | 12:53 | 12:53 | |||
Jetětice | 12:56 | 12:56 | |||
Červená nad Vltavou | 13:00 | 13:00 | -/3 | ||
Vlastec | 13:07 | 13:07 | -/2 | ||
Záhoří | 13:13 | 13:14 | -/3 | ||
Vrcovice | 13:18 | 13:18 | |||
Písek město | 13:22 | 13:24 | -/2 | 1 spoj | |
Písek | 13:29 | 14:02 | -/3 | 1 spoj | |
Putim | 14:07 | 14:08 | -/3 | ||
Ražice | 14:13 | -/1 | 4 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci