..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 7131 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 7131 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Poutnov Neobsazená zastávka   4:25  -/2
  Hoštěc Neobsazená zastávka x4:30 4:30  
  Teplá  4:34 4:35  -/2
  Mrázov Neobsazená zastávka x4:40 4:40  
  Ovesné Kladruby Neobsazená zastávka  4:46 4:48  -/3
  Milhostov u Mariánských Lázní Neobsazená zastávka x4:51 4:51  
  Vlkovice Neobsazená zastávka x4:56 4:56  
  Mariánské Lázně město x5:04 5:04  
  Mariánské Lázně  5:08   1/-6 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2020 ŽelPage - Webmaster