..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 5535 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 5535 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Jičín   16:35  -/1
  Vitiněves  16:40 16:40  
  Butoves  16:44 16:45  -/3
  Kovač  16:48 16:49  
  Vojice  16:52 16:52  
  Sobčice  16:55 16:55  
  Ostroměř  16:58 17:05  -/22 spoje
  Dobrá Voda u Hořic  17:12 17:12  
  Hořice v Podkrkonoší  17:16 17:17  -/3
  Jeřice  17:21 17:22  
  Třebovětice  17:25 17:25  
  Cerekvice nad Bystřicí  17:27 17:27  
  Hněvčeves  17:30 17:31  -/21 spoj
  Sadová  17:35 17:35  
  Dohalice  17:38 17:38  
  Dlouhé Dvory  17:43 17:43  
  Všestary  17:47 17:48  -/3
  Hradec Králové hlavní nádraží  17:55   3/-9 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster