..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 5534 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 5534 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Hradec Králové hlavní nádraží   21:10  3/-
  Plotiště nad Labem x21:13 21:13  
  Všestary  21:17 21:17  -/3
  Dlouhé Dvory x21:21 21:21  
  Dohalice x21:26 21:26  
  Sadová x21:29 21:29  
  Hněvčeves  21:32 21:33  -/21 spoj
  Cerekvice nad Bystřicí x21:35 21:35  
  Třebovětice x21:37 21:37  
  Jeřice x21:40 21:40  
  Hořice v Podkrkonoší  21:45 21:53  -/4
  Dobrá Voda u Hořic x21:56 21:56  
  Ostroměř  22:04 22:05  -/5
  Sobčice x22:08 22:08  
  Vojice x22:10 22:10  
  Kovač x22:13 22:13  
  Butoves  22:16 22:17  -/3
  Vitiněves x22:21 22:21  
  Jičín  22:26   -/2

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster