..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 5531 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 5531 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Jičín   12:35  -/4
  Vitiněves  12:40 12:40  
  Butoves  12:44 12:45  -/3
  Kovač  12:48 12:49  
  Vojice  12:52 12:52  
  Sobčice  12:55 12:55  
  Ostroměř  12:58 13:05  -/23 spoje
  Dobrá Voda u Hořic  13:12 13:13  
  Hořice v Podkrkonoší  13:16 13:17  -/3
  Jeřice  13:21 13:22  
  Třebovětice  13:25 13:25  
  Cerekvice nad Bystřicí  13:27 13:27  
  Hněvčeves  13:30 13:31  -/21 spoj
  Sadová  13:34 13:35  
  Dohalice  13:37 13:38  
  Dlouhé Dvory  13:42 13:43  
  Všestary  13:46 13:47  -/3
  Plotiště nad Labem  13:50 13:51  
  Hradec Králové hlavní nádraží  13:55   3/-9 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster