..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 5530 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 5530 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Hradec Králové hlavní nádraží   16:11  3/-
  Všestary  16:17 16:18  -/3
  Dlouhé Dvory  16:22 16:22  
  Dohalice  16:27 16:27  
  Sadová  16:29 16:30  
  Hněvčeves  16:33 16:34  -/22 spoje
  Cerekvice nad Bystřicí  16:37 16:37  
  Třebovětice  16:39 16:39  
  Jeřice  16:43 16:43  
  Hořice v Podkrkonoší  16:48 16:49  -/4
  Dobrá Voda u Hořic  16:52 16:52  
  Ostroměř  17:00 17:06  -/52 spoje
  Sobčice  17:09 17:09  
  Vojice  17:12 17:12  
  Kovač  17:15 17:16  
  Butoves  17:19 17:20  -/3
  Vitiněves  17:24 17:24  
  Jičín  17:30   -/32 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster