..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 5525 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 5525 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Jičín   7:32  -/3
  Vitiněves  7:37 7:37  
  Butoves  7:41 7:42  -/3
  Kovač  7:45 7:46  
  Vojice  7:49 7:49  
  Sobčice  7:52 7:52  
  Ostroměř  7:55 8:03  -/23 spoje
  Dobrá Voda u Hořic  8:10 8:10  
  Hořice v Podkrkonoší  8:14 8:15  -/3
  Jeřice  8:19 8:20  
  Třebovětice  8:23 8:23  
  Cerekvice nad Bystřicí  8:25 8:25  
  Hněvčeves  8:28 8:29  -/21 spoj
  Sadová  8:33 8:33  
  Dohalice  8:36 8:36  
  Dlouhé Dvory  8:41 8:41  
  Všestary  8:45 8:46  -/2
  Hradec Králové hlavní nádraží  8:53   3/-8 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster