..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 5523 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 5523 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Jičín   6:09  -/2
  Vitiněves  6:14 6:15  
  Butoves  6:19 6:20  -/3
  Kovač  6:23 6:24  
  Vojice  6:27 6:27  
  Sobčice  6:30 6:30  
  Ostroměř  6:33 6:34  -/23 spoje
  Dobrá Voda u Hořic  6:42 6:42  
  Hořice v Podkrkonoší  6:46 6:47  -/3
  Jeřice  6:52 6:52  
  Třebovětice  6:56 6:56  
  Cerekvice nad Bystřicí  6:58 6:59  
  Hněvčeves  7:02 7:04  -/12 spoje
  Sadová  7:07 7:08  
  Dohalice  7:11 7:11  
  Dlouhé Dvory  7:16 7:17  
  Všestary  7:21 7:22  -/3
  Hradec Králové hlavní nádraží  7:29   3/-8 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster