..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 5522 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 5522 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Hradec Králové hlavní nádraží   8:04  3/-
  Všestary  8:10 8:11  -/3
  Dlouhé Dvory  8:15 8:15  
  Dohalice  8:20 8:20  
  Sadová  8:23 8:23  
  Hněvčeves  8:27 8:31  -/11 spoj
  Cerekvice nad Bystřicí  8:34 8:34  
  Třebovětice  8:36 8:36  
  Jeřice  8:40 8:40  
  Hořice v Podkrkonoší  8:45 8:46  -/4
  Dobrá Voda u Hořic  8:49 8:49  
  Ostroměř  8:57 9:05  -/52 spoje
  Sobčice  9:08 9:08  
  Vojice  9:11 9:11  
  Kovač  9:14 9:14  
  Butoves  9:18 9:18  -/3
  Vitiněves  9:22 9:22  
  Jičín  9:28   -/43 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster