..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 5521 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 5521 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Jičín   4:11  -/3
  Vitiněves  4:16 4:16  
  Butoves  4:20 4:21  -/3
  Kovač  4:24 4:25  
  Vojice  4:28 4:28  
  Sobčice  4:31 4:31  
  Ostroměř  4:34 4:38  -/23 spoje
  Dobrá Voda u Hořic  4:45 4:45  
  Hořice v Podkrkonoší  4:48 4:49  -/3
  Jeřice  4:53 4:54  
  Třebovětice  4:57 4:57  
  Cerekvice nad Bystřicí  4:59 4:59  
  Hněvčeves  5:02 5:03  -/21 spoj
  Sadová  5:06 5:07  
  Dohalice  5:10 5:10  
  Dlouhé Dvory  5:15 5:15  
  Všestary  5:19 5:20  -/3
  Plotiště nad Labem  5:23 5:24  
  Hradec Králové hlavní nádraží  5:28   3/-7 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster