..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 5520 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 5520 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Hradec Králové hlavní nádraží   5:36  2/-
  Plotiště nad Labem  5:40 5:40  
  Všestary  5:44 5:44  -/3
  Dlouhé Dvory  5:48 5:49  
  Dohalice  5:53 5:54  
  Sadová  5:57 5:58  
  Hněvčeves  6:01 6:06  -/11 spoj
  Cerekvice nad Bystřicí  6:09 6:09  
  Třebovětice  6:11 6:11  
  Jeřice  6:15 6:15  
  Hořice v Podkrkonoší  6:20 6:21  -/4
  Dobrá Voda u Hořic  6:24 6:24  
  Ostroměř  6:32 6:35  -/53 spoje
  Sobčice  6:38 6:38  
  Vojice  6:41 6:41  
  Kovač  6:44 6:45  
  Butoves  6:48 6:49  -/3
  Vitiněves  6:53 6:53  
  Jičín  6:59   -/22 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster