Vlak 3911 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Kroměříž | 12:26 | -/5 | |||
Hulín | 12:34 | 12:35 | 2/3 | 5 spojů | |
Třebětice | 12:40 | 12:41 | -/1 | ||
Holešov | 12:46 | 12:59 | -/2 | ||
Dobrotice | 13:04 | 13:04 | |||
Hlinsko pod Hostýnem | 13:11 | 13:11 | |||
Bystřice pod Hostýnem | 13:16 | 13:18 | -/3 | 1 spoj | |
Loukov | 13:25 | 13:25 | |||
Osíčko | 13:30 | 13:33 | -/2 | ||
Podhradní Lhota | 13:38 | 13:39 | |||
Kunovice-Loučka | 13:42 | 13:43 | -/3 | ||
Police u Valašského Meziříčí | 13:48 | 13:48 | |||
Branky na Moravě | 13:52 | 13:52 | -/2 | ||
Valašské Meziříčí | 13:59 | 2/- | 7 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci