Vlak 28417 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Bechyně | 19:12 | -/2 | |||
Bechyně zastávka | 19:15 | 19:15 | |||
Bežerovice | 19:19 | 19:19 | |||
Sudoměřice u Bechyně | 19:24 | 19:25 | -/2 | ||
Bechyňská Smoleč | 19:29 | 19:29 | |||
Všechlapy | 19:32 | 19:32 | |||
Třebelice | 19:34 | 19:34 | |||
Čenkov u Malšic | 19:36 | 19:36 | |||
Malšice | 19:38 | 19:39 | -/2 | ||
Libějice | 19:43 | 19:43 | |||
Slapy | 19:45 | 19:46 | -/2 | ||
Horky u Tábora | 19:49 | 19:49 | |||
Tábor | 19:57 | bechysk/- | 3 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci