..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 26258 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 26258 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Frýdlant v Čechách   10:11  -/2
  Frýdlant v Čechách předměstí  10:16 10:16  
  Krásný Les bažantnice x10:21 10:21  
  Krásný Les x10:24 10:24  
  Řasnice  10:27 10:28  -/2
  Řasnice zastávka x10:30 10:30  
  Hajniště x10:34 10:34  
  Nové Město pod Smrkem  10:38 10:39  -/2
  Horní Řasnice  10:45 10:45  
  Jindřichovice pod Smrkem-Skanzen x10:49 10:49  
  Jindřichovice pod Smrkem  10:52   -/31 spoj

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster