Os 2510 | |
Řazení vlaku: 714 + 3xBtx763 Detail řazení » | |
Poznámky: jede v X |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Praha Masarykovo nádraží | 13:27 | III./5 | |||
Praha-Bubny | 13:31 | 13:32 | -/4 | ||
Praha-Dejvice | 13:37 | 13:41 | -/4 | ||
Praha-Veleslavín | 13:48 | 13:48 | -/1 | ||
Praha-Ruzyně | 13:52 | 13:52 | -/3 | ||
Hostivice | 13:57 | 13:58 | -/5 | 2 spoje | |
Jeneč | 14:03 | 14:06 | -/2 | ||
Pavlov | 14:10 | 14:11 | |||
Unhošť | 14:15 | 14:15 | -/2 | ||
Kladno | 14:20 | 14:34 | -/3 | 5 spojů | |
Kladno-Rozdělov | 14:39 | 14:40 | |||
Kamenné Žehrovice | 14:43 | 14:48 | -/3 | ||
Kačice | 14:52 | 14:53 | |||
Stochov | 14:57 | 14:59 | -/3 | ||
Rynholec | 15:03 | 15:04 | |||
Nové Strašecí | 15:10 | 15:12 | -/3 | ||
Řevničov | 15:18 | 15:19 | -/2 | ||
Lužná u Rakovníka | 15:27 | 15:37 | -/2 | 2 spoje | |
Rakovník zastávka | 15:46 | 15:46 | |||
Rakovník | 15:51 | -/4 | 6 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci