..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 20026 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 20026 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Štíty   9:10  -/2
  Heroltice x9:14 9:14  
  Mlýnický Dvůr x9:16 9:16  
  Bílá Voda x9:19 9:19  
  Moravský Karlov x9:21 9:21  
  Červená Voda  9:24 9:26  -/2
  Dolní Orlice x9:30 9:30  
  Králíky  9:33 9:35  -/2
  Králíky zastávka x9:37 9:37  
  Dolní Lipka  9:41 9:42  -/2
  Lichkov  9:47 9:48  -/21 spoj
  Mladkov x9:51 9:51  
  Těchonín  9:55 9:56  -/1
  Jamné nad Orlicí x10:00 10:00  
  Jablonné nad Orlicí  10:02 10:03  -/3
  Verměřovice x10:07 10:07  
  Letohrad  10:13   -/34 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster