..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 19047 :..
Číslo vlaku:
 
Os 19047
Řazení vlaku: 810 + Btax780  Detail řazení »
Poznámky: jede v X, nejede 31.XII.

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Vrané nad Vltavou   18:26  -/2
  Skochovice  18:28 18:28  
  Měchenice  18:31 18:32  -/2
  Klínec  18:37 18:37  
  Bojov  18:42 18:42  
  Bojanovice  18:45 18:45  
  Čisovice  18:49 18:50  -/2
  Rymaně  18:56 18:56  
  Mníšek pod Brdy  18:58 18:59  -/3
  Nová Ves pod Pleší  19:04 19:04  
  Malá Hraštice  19:09 19:10  -/2
  Mokrovraty  19:15 19:15  
  Stará Huť  19:21 19:21  
  Dobříš  19:23   -/2

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster