..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 19030 :..
Číslo vlaku:
 
Os 19030
Řazení vlaku: 810 + 2xBtax780 + 810  Detail řazení »
Poznámky: jede v (6) a +

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Dobříš   16:07  -/1
  Stará Huť  16:09 16:09  
  Mokrovraty  16:15 16:16  
  Malá Hraštice  16:21 16:22  -/2
  Nová Ves pod Pleší  16:27 16:27  
  Mníšek pod Brdy  16:34 16:34  -/3
  Rymaně  16:36 16:36  
  Čisovice  16:41 16:42  -/3
  Bojanovice  16:45 16:46  
  Bojov  16:48 16:49  
  Klínec  16:53 16:53  
  Měchenice  16:59 17:00  -/2
  Skochovice  17:03 17:04  
  Vrané nad Vltavou  17:07 17:08  -/25 spojů
  Dolní Břežany-Jarov  17:12 17:12  
  Praha-Zbraslav  17:16 17:17  -/3
  Praha-Komořany  17:20 17:20  
  Praha-Modřany zastávka  17:23 17:24  
  Praha-Braník  17:27 17:28  -/3
  Praha-Krč  17:32 17:33  2/23 spoje
  Praha-Vršovice  17:39   2/-8 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster