..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 1902 :..
Číslo vlaku:
 
Sp 1902
Řazení vlaku: 2x471  Detail řazení »
Poznámky: jede v X, (6) a 24.XII., 5.VII., 28.IX., 28.X., 17.XI., nejede 25.XII., 1.I.

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Pardubice hlavní nádraží   5:45  3/-
  Přelouč  5:53 5:54  2/-7 spojů
  Řečany nad Labem  5:59 5:59  1/2
  Chvaletice  6:03 6:03  
  Kojice  6:05 6:05  
  Týnec nad Labem  6:08 6:09  
  Záboří nad Labem  6:10 6:11  2/-
  Starý Kolín  6:14 6:15  
  Kolín  6:20 6:21  2/-13 spojů
  Kolín zastávka  6:23 6:24  
  Pečky  6:33 6:34  1/25 spojů
  Praha-Libeň  7:03 7:08  2/-9 spojů
  Praha Masarykovo nádraží  7:15   III./54 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2019 ŽelPage - Webmaster