..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 1900 :..
Číslo vlaku:
 
Sp 1900
Řazení vlaku: 141 + A150 + BDs450 + 5xB249  Detail řazení »
Poznámky: jede v X

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Kolín   5:45  2/-
  Kolín zastávka  5:47 5:48  
  Pečky  5:57 5:58  1/24 spoje
  Poříčany  6:03 6:04  2/-7 spojů
  Český Brod  6:09 6:10  3/-
  Úvaly  6:17 6:18  2/-
  Praha-Klánovice  6:22 6:23  
  Praha-Libeň  6:35 6:38  2/-9 spojů
  Praha Masarykovo nádraží  6:45   II./26 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2019 ŽelPage - Webmaster