Vlak 6612 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Liberec | 14:36 | 3/- | |||
Liberec-Horní Růžodol | 14:42 | 14:42 | -/3 | ||
Ostašov | 14:45 | 14:45 | |||
Karlov pod Ještědem | 14:49 | 14:50 | -/2 | ||
Kryštofovo Údolí | 14:55 | 14:55 | |||
Novina | 14:58 | 14:58 | |||
Křižany | 15:02 | 15:03 | -/2 | ||
Zdislava | 15:08 | 15:08 | |||
Rynoltice | 15:14 | 15:14 | -/2 | ||
Lvová | 15:18 | 15:18 | |||
Jablonné v Podještědí | 15:22 | 15:22 | -/2 | ||
Velký Valtinov | 15:26 | 15:26 | |||
Brniště | 15:30 | 15:31 | -/2 | ||
Velký Grunov | 15:34 | 15:34 | |||
Pertoltice pod Ralskem | 15:37 | 15:37 | |||
Mimoň | 15:40 | 15:41 | -/3 | ||
Zákupy-Božíkov | 15:48 | 15:48 | |||
Zákupy | 15:50 | 15:50 | -/2 | ||
Vlčí Důl-Dobranov | 15:53 | 15:53 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 16:01 | 16:05 | 1/3 | 6 spojů | |
Česká Lípa-Holý vrch | 16:07 | 16:07 | |||
Stružnice | 16:13 | 16:14 | -/2 | ||
Horní Police | 16:18 | 16:18 | -/2 | ||
Žandov | 16:20 | 16:21 | |||
Starý Šachov | 16:23 | 16:23 | |||
Františkov nad Ploučnicí | 16:28 | 16:28 | -/2 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 16:32 | 16:33 | -/3 | 6 spojů | |
Malá Veleň | 16:36 | 16:37 | |||
Březiny u Děčína | 16:41 | 16:41 | |||
Děčín východ | 16:45 | 16:46 | 3 hor./- | 5 spojů | |
Děčín hlavní nádraží | 16:50 | 4/- | 6 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy