Os 9510 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + 2xBdtn756 + 750.7 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 13.46 | I./1 | |||
Praha-Vysočany | 13.53 | 13.54 | 2 | ||
Praha-Satalice | 14.03 | 14.04 | 2 | ||
Praha-Kbely | 14.07 | 14.07 | |||
Praha-Čakovice | 14.11 | 14.12 | 2 | ||
Hovorčovice | 14.16 | 14.16 | |||
Měšice u Prahy | 14.20 | 14.20 | 1 | ||
Zlonín | 14.22 | 14.22 | |||
Kojetice u Prahy | 14.25 | 14.25 | |||
Neratovice sídliště | 14.28 | 14.28 | |||
Neratovice | 14.31 | 14.32 | 3 | ||
Tišice | 14.35 | 14.35 | |||
Všetaty | 14.39 | 14.43 | 2/2 | ||
Byšice | 14.46 | 14.47 | 2 | ||
Kojovice | 14.51 | 14.51 | |||
Košátky | 14.53 | 14.53 | |||
Kropáčova Vrutice | 14.56 | 14.58 | 2 | ||
Zdětín u Chotětova | 15.04 | 15.04 | |||
Chotětov | 15.08 | 15.09 | 3 | ||
Krnsko | 15.15 | 15.15 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 15.20 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy