Os 9014 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 14.05 | 2 | |||
Poříčí nad Sázavou | 14.08 | 14.08 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 14.12 | 14.12 | |||
Pecerady | 14.16 | 14.16 | |||
Týnec nad Sázavou | 14.20 | 14.21 | 2 | ||
Chrást nad Sázavou | 14.23 | 14.23 | |||
Krhanice | 14.27 | 14.27 | |||
Prosečnice | 14.31 | 14.31 | |||
Kamenný Přívoz | 14.34 | 14.34 | |||
Jílové u Prahy | 14.39 | 15.03 | 2 | ||
Luka pod Medníkem | 15.08 | 15.08 | |||
Petrov u Prahy | 15.14 | 15.14 | |||
Petrov-Chlomek | 15.17 | 15.17 | |||
Davle | 15.20 | 15.21 | 3 | ||
Skochovice | 15.27 | 15.27 | |||
Vrané nad Vltavou | 15.30 | 15.31 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 15.34 | 15.34 | |||
Praha-Zbraslav | 15.38 | 15.38 | |||
Praha-Komořany | 15.41 | 15.41 | |||
Praha-Modřany zastávka | 15.44 | 15.44 | |||
Praha-Braník | 15.48 | 15.48 | 3 | ||
Praha-Krč | 15.52 | 15.52 | 2/2 | ||
Praha-Kačerov | 15.55 | 15.55 | |||
Praha-Vršovice | 15.59 | 15.59 | 4 | ||
Praha hlavní nádraží | 16.07 | 5 jižní část |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy