R 880 „Slovácký expres“ | |
Řazení vlaku: 754_najbrt + 2xBdpee231 + Bmz224 + Bbdgmee236 + Apee139 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Luhačovice | 18.09 | 1 | |||
Uherský Brod | 18.27 | 18.28 | 3 | ||
Uherské Hradiště | 18.44 | 18.45 | 4 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 18.52 | 19.03 | 1/2 | ||
Otrokovice | 19.14 | 19.15 | 1/3 | ||
Hulín | 19.25 | 19.29 | 1/2 | ||
Přerov | 19.42 | 19.43 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 20.00 | III |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia