Os 6830 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 19.30 | 1 | |||
Vilsnice | 19.33 | 19.33 | |||
Choratice | 19.35 | 19.35 | |||
Dobkovice | 19.37 | 19.37 | |||
Povrly-Roztoky | 19.40 | 19.40 | |||
Povrly | 19.44 | 19.44 | 1/2 | ||
Neštědice | 19.46 | 19.46 | |||
Mojžíř | 19.48 | 19.48 | |||
Neštěmice | 19.50 | 19.50 | |||
Ústí nad Labem sever | 19.52 | 19.52 | 1 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 19.56 | 19.58 | 1 | ||
Ústí nad Labem západ | 20.00 | 20.00 | 2 | ||
Bohosudov | 20.11 | 20.12 | 2 | ||
Proboštov | 20.15 | 20.15 | |||
Teplice v Čechách | 20.19 | 20.20 | 2 | ||
Řetenice | 20.23 | 20.23 | 2 | ||
Oldřichov u Duchcova | 20.27 | 20.27 | |||
Duchcov | 20.32 | 20.32 | |||
Želénky | 20.35 | 20.35 | |||
Chotějovice | 20.40 | 20.40 | |||
Bílina | 20.51 | 20.52 | 2 | ||
Bílina kyselka | 20.55 | 20.55 | |||
Želenice nad Bílinou | 20.59 | 20.59 | |||
Most | 21.05 | 21.06 | 3 | ||
Třebušice | 21.12 | 21.12 | |||
Jirkov zastávka | 21.20 | 21.20 | |||
Odb Chomutov město | 21.23 | 21.23 | |||
Chomutov | 21.26 | 21.27 | 4 | ||
Málkov | 21.31 | 21.31 | |||
Kadaň-Prunéřov | 21.36 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci