Os 6816 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 12.30 | 1 | |||
Vilsnice | 12.33 | 12.33 | |||
Choratice | 12.35 | 12.35 | |||
Dobkovice | 12.37 | 12.37 | |||
Povrly-Roztoky | 12.40 | 12.40 | |||
Povrly | 12.44 | 12.44 | 1/2 | ||
Neštědice | 12.46 | 12.46 | |||
Mojžíř | 12.48 | 12.48 | |||
Neštěmice | 12.50 | 12.50 | |||
Ústí nad Labem sever | 12.52 | 12.52 | 1 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 12.56 | 12.58 | 1 | ||
Ústí nad Labem západ | 13.00 | 13.00 | 2 | ||
Bohosudov | 13.11 | 13.12 | 2 | ||
Proboštov | 13.15 | 13.15 | |||
Teplice v Čechách | 13.19 | 13.20 | 2 | ||
Řetenice | 13.23 | 13.23 | 2 | ||
Oldřichov u Duchcova | 13.27 | 13.27 | |||
Duchcov | 13.32 | 13.32 | |||
Želénky | 13.35 | 13.35 | |||
Chotějovice | 13.40 | 13.40 | |||
Bílina | 13.43 | 13.44 | 2 | ||
Bílina kyselka | 13.47 | 13.47 | |||
Želenice nad Bílinou | 13.51 | 13.51 | |||
Most | 13.57 | 14.01 | 3 | ||
Třebušice | 14.07 | 14.07 | |||
Jirkov zastávka | 14.15 | 14.15 | |||
Odb Chomutov město | 14.18 | 14.18 | |||
Chomutov | 14.21 | 14.22 | 4 | ||
Málkov | 14.26 | 14.26 | |||
Kadaň-Prunéřov | 14.31 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy