Os 6814 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 11.30 | 1 | |||
Vilsnice | 11.33 | 11.33 | |||
Choratice | 11.35 | 11.35 | |||
Dobkovice | 11.37 | 11.37 | |||
Povrly-Roztoky | 11.40 | 11.40 | |||
Povrly | 11.44 | 11.44 | 1/2 | ||
Neštědice | 11.46 | 11.46 | |||
Mojžíř | 11.48 | 11.48 | |||
Neštěmice | 11.50 | 11.50 | |||
Ústí nad Labem sever | 11.52 | 11.52 | 1 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 11.56 | 11.58 | 1 | ||
Ústí nad Labem západ | 12.00 | 12.00 | 2 | ||
Bohosudov | 12.11 | 12.12 | 2 | ||
Proboštov | 12.15 | 12.15 | |||
Teplice v Čechách | 12.19 | 12.20 | 2 | ||
Řetenice | 12.23 | 12.23 | 2 | ||
Oldřichov u Duchcova | 12.27 | 12.27 | |||
Duchcov | 12.32 | 12.32 | |||
Želénky | 12.35 | 12.35 | |||
Chotějovice | 12.40 | 12.40 | |||
Bílina | 12.51 | 12.52 | 2 | ||
Bílina kyselka | 12.55 | 12.55 | |||
Želenice nad Bílinou | 12.59 | 12.59 | |||
Most | 13.05 | 13.06 | 3 | ||
Třebušice | 13.12 | 13.12 | |||
Jirkov zastávka | 13.20 | 13.20 | |||
Odb Chomutov město | 13.23 | 13.23 | |||
Chomutov | 13.26 | 13.27 | 4 | ||
Málkov | 13.31 | 13.31 | |||
Kadaň-Prunéřov | 13.36 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy