Os 6666 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 20.35 | 3 | |||
Děčín východ | 20.38 | 20.39 | 2 vlevo | ||
Březiny u Děčína | 20.41 | 20.41 | |||
Malá Veleň | 20.44 | 20.44 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 20.48 | 20.49 | 2 vpravo | ||
Dolní Habartice | 20.52 | 20.52 | |||
Markvartice | 20.56 | 20.56 | |||
Veselé pod Rabštejnem | 21.00 | 21.00 | |||
Česká Kamenice | 21.05 | 21.06 | 2 | ||
Horní Kamenice | 21.08 | 21.08 | |||
Mlýny | 21.14 | 21.14 | 2 | ||
Kytlice | 21.17 | 21.17 | |||
Jedlová | 21.23 | 21.24 | 4 | ||
Chřibská | 21.29 | 21.30 | 3 | ||
Rybniště | 21.34 | 21.34 | 2 | ||
Krásná Lípa město | 21.37 | 21.37 | |||
Krásná Lípa | 21.40 | 21.40 | 2 | ||
Rumburk | 21.47 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster