..: Trasa vlaku Os 5748 - JŘ 2021 :..
Os 5748
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Trutnov hlavní nádraží   21.22 4
  Trutnov-Volanov  21.24 21.24 
  Vlčice  21.29 21.29 
  Pilníkov  21.31 21.32 3
  Chotěvice  21.36 21.36 
  Hostinné  21.40 21.41 4
  Hostinné město  21.43 21.43 
  Prosečné  21.46 21.46 
  Klášterská Lhota  21.50 21.50 
  Kunčice nad Labem  21.53 21.54 4
  Horní Branná  21.58 21.58 
  Martinice v Krkonoších  22.03 22.04 2
  Jilemnice  22.10  3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2021 ŽelPage - administratorzy