Os 5741 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vrchlabí | 9.38 | 1/1 | |||
Podhůří | 9.41 | 9.41 | |||
Kunčice nad Labem | 9.45 | 9.46 | 4 | ||
Klášterská Lhota | 9.50 | 9.50 | |||
Prosečné | 9.53 | 9.53 | |||
Hostinné město | 9.55 | 9.55 | |||
Hostinné | 9.57 | 10.00 | 4 | ||
Chotěvice | 10.04 | 10.04 | |||
Pilníkov | 10.08 | 10.09 | 3 | ||
Vlčice | 10.12 | 10.12 | |||
Trutnov-Volanov | 10.16 | 10.16 | |||
Trutnov hlavní nádraží | 10.20 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci