Os 2013 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 13.24 | 5 jižní část | |||
Praha-Vršovice | 13.28 | 13.30 | 3 | ||
Praha-Kačerov | 13.34 | 13.34 | |||
Praha-Krč | 13.37 | 13.37 | 2/2 | ||
Praha-Braník | 13.41 | 13.41 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | 13.44 | 13.44 | |||
Praha-Komořany | 13.47 | 13.47 | |||
Praha-Zbraslav | 13.50 | 13.50 | |||
Dolní Břežany-Jarov | 13.54 | 13.54 | |||
Vrané nad Vltavou | 13.58 | 14.00 | 2 | ||
Skochovice | 14.02 | 14.02 | |||
Měchenice | 14.05 | 14.25 | 2 | ||
Klínec | 14.32 | 14.32 | |||
Bojov | 14.35 | 14.35 | |||
Bojanovice | 14.38 | 14.38 | |||
Čisovice | 14.42 | 14.43 | 2 | ||
Rymaně | 14.47 | 14.47 | |||
Mníšek pod Brdy | 14.50 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster