Os 19908 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 10.46 | 2 | |||
Praha-Hlubočepy | 10.50 | 10.50 | |||
Praha-Holyně | 10.55 | 10.55 | |||
Praha-Řeporyje | 10.59 | 10.59 | |||
Zbuzany | 11.02 | 11.02 | |||
Jinočany | 11.05 | 11.05 | |||
Rudná u Prahy | 11.08 | 11.09 | 2/4 | ||
Rudná zastávka | 11.10 | 11.10 | |||
Nučice | 11.13 | 11.14 | 2 | ||
Nučice zastávka | 11.16 | 11.16 | |||
Loděnice | 11.21 | 11.22 | 2 | ||
Vráž u Berouna | 11.26 | 11.30 | 3 | ||
Beroun-Závodí | 11.35 | 11.36 | 2/3 | ||
Beroun | 11.39 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster