Os 17557 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 15.29 | 5 | |||
Spáňov | 15.35 | 15.35 | |||
Kout na Šumavě | 15.39 | 15.39 | 2 | ||
Starec | 15.42 | 15.42 | |||
Kdyně | 15.45 | 15.45 | 3 | ||
Chodská Lhota | 15.50 | 15.50 | |||
Dobříkov na Šumavě | 15.52 | 15.52 | |||
Loučim | 15.55 | 15.55 | |||
Pocinovice | 15.59 | 16.03 | 2 | ||
Úborsko | 16.07 | 16.07 | |||
Dubová Lhota | 16.10 | 16.10 | |||
Janovice nad Úhlavou | 16.13 | 16.14 | |||
Bezděkov u Klatov | 16.18 | 16.18 | |||
Klatovy | 16.22 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci