R 1060 | |
Řazení vlaku: 2x845.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 5.03 | 4 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 5.06 | 5.08 | 3 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 5.23 | 5.26 | 2 | ||
Jaroměř | 5.39 | 5.42 | 2 | ||
Jaroměř zastávka | 5.44 | 5.44 | |||
Dvůr Králové nad Labem | 5.55 | 5.56 | |||
Stará Paka | 6.24 | 6.30 | Pardubické 2 | ||
Semily | 6.46 | 6.47 | 2 | ||
Železný Brod | 6.55 | 6.57 | 2 | ||
Malá Skála | 7.03 | 7.04 | 3 | ||
Turnov | 7.16 | 7.21 | 2/2 | ||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 7.38 | 7.39 | 3 | ||
Liberec | 7.55 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci