..: Trasa vlaku Os 2016 - JŘ 2020 :..
Os 2016
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   15.06 1
  Stará Huť x15.08 15.08 
  Mokrovraty x15.13 15.13 
  Malá Hraštice x15.19 15.19 1
  Nová Ves pod Pleší x15.23 15.23 
  Mníšek pod Brdy  15.29 15.30 1
  Rymaně x15.32 15.32 
  Čisovice  15.37 15.37 2
  Bojanovice x15.41 15.41 
  Bojov x15.44 15.44 
  Klínec x15.48 15.48 
  Měchenice  15.54 15.54 1
  Skochovice x15.57 15.57 
  Vrané nad Vltavou  16.00 16.01 1
  Dolní Břežany-Jarov x16.04 16.04 
  Praha-Zbraslav  16.08 16.08 1
  Praha-Komořany x16.11 16.11 
  Praha-Modřany zastávka  16.14 16.14 1a
  Praha-Braník  16.18 16.18 1
  Praha-Krč  16.22 16.22 1
  Praha-Kačerov  16.25 16.25 
  Praha-Vršovice  16.29 16.33 9
  Praha hlavní nádraží  16.37  24b



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - správci